Masáž prostaty: Sexuální zážitek, který prospívá zdraví

Masáž prostaty se provádí buď ze zdravotních důvodů, nebo jako sexuální potěšení. U lékaře je součástí vyšetření konečníku, aby bylo možné diagnostikovat zánět nebo rakovinu prostaty. Ovšem nechme stranou nemoci a věnujme se příjemnější kapitole, která se týká uspokojování mužských tělesných potřeb. Ostatně masírování prostaty k jejímu zdraví rozhodně přispívá.

Obsah článku

Vytéká mléčná tekutina

Dráždění prostaty je pro muže sexuálně vzrušujícím aktem, ostatně není divu, protože prostata je mužským bodem G. Masáž se dá provádět buď v oblasti šourku a hráze, a to rukou či vibrátorem, nebo také prsty konečníkem ve formě vnitřní masáže. Vytéká čirý, vazký sekret. Má jemně mléčný nádech. Běžně je součástí mužského ejakulátu.

Orgasmus bez dráždění penisu

Proč vzbuzuje dráždění předstojné žlázy tak příjemné pocity? V počátcích orgasmu dojde k vystříknutí sekretu semenných váčků na přední stěnu močové trubice, jež vede prostatou. Pak následují stahy prostaty a svalů v močové trubici. Spousta mužů považuje masáž prostaty za součást masturbace. Častější je také dráždění předstojné žlázy u homosexuálů, kteří praktikují anální sex. Při velice intenzivní stimulaci prostaty může muž dokonce prožít orgasmus i bez dráždění penisu.

Předchází i zánětům

Rukavice na jedno použití jsou důležitou pomůckou pro masáž prostaty. Zároveň by si masírující měl pořídit i lubrikační gel. Má na výběr i z různých erotických pomůcek pro masáž prostaty, například vibrátorů, kroužků s anální vibrací, ale i nevibračních análních kolíků, či análních korálů. Vždy je ale potřeba vybírat takové, aby při použití dokonale sedly a nemohlo dojít například ke vklouznutí do konečníku. Ženy rády mužům poskytnou masáž, která se stane součástí erotických hrátek a pomůže předcházet zánětům.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: