Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Trocha BDSM

Erotická povídka: Trocha BDSM

Erotická povídka volně navazuje na povídku Tereza a Kristýna

Přemýšlel jsem, jestli jsem na ně včera nebyl přeci jen příliš hrubý, a zdali vůbec dorazí. Překvapily mě, když obě přišly přesně v 8:00.

„Co po nás chceš? Jen to prosím tě nikomu neukazuj. Uděláme cokoli. Slibuješ?“ žadonily. „Pokud uděláte vše, co vám řeknu, nikdo to neuvidí. Pojďte za mnou!“ řekl jsem s úplným klidem.

Kývl jsem na mladšího plavčíka – syna majitelky, aby to vzal za mě. Šli jsme do strojovny, kde nahlas hučel motor na čištění vody. Protože jsem doufal v to, že ze strachu přijdou, už jsem si nachystal pár hraček, které mám rád, ale nepředbíhejme.

Nenechal jsem je ani se rozkoukat a hned jsem jim přikázal, aby se vysvlékly donaha. Nejdříve se cukaly, ale když jsem pohrozil, že video zveřejním, daly se rozpačitě do toho.

Protože už i takto po ránu bylo neskutečné vedro, měly na sobě pouze tílka a kratičké kraťásky.

Nemohl jsem se vynadívat na jejich mladé pevné postavičky. „To by mohlo stačit ne?“ řekla Kristýna. „To teda nemohlo!“ okřikl jsem ji.

„Tak, a protože mám rád ZOO a dlouho jsem v něm nebyl, tak mi ho předvedete vy dvě.“ Smál jsem se na celé kolo, věděl jsem, že přes hluk motoru nás nikdo neuslyší. Hodil jsem jim pod nohy igelitku s hračkami. „Oblečte si to. Terezko, ty budeš pejsek a ty, Kristýno kočička.“ Smál jsem se do roztrhání.

Holky se na sebe nechápavě a vyděšeně dívaly, až nakonec vzaly tašku a začaly z ní vytahovat „oblečení“. Pro Kristýnku jsem měl nachystané šedé chlupaté ouška a anální kolík s kočičím ocáskem a pro Terezku psí kožené uši, anální kolík s psím ocasem a připínací penis. „No bude to, okřikl jsem je.“

Začaly si „oblékat“ vše, co jsem jim připravil. Byl jsem docela zvědavý, jak si poradí s análními kolíky, protože jsem schválně nevzal lubrikační gel. Ale mile mě překvapily. Jemně si naslinili prstíky a začaly si navzájem promasírovávat čokoládové dírky. Dělaly to s takovou pečlivostí, že mi bylo jasné, že už se navzájem píchaly do prdelky.

Netrvalo to ani tři minuty a anální kolíky vklouzly do jejich pěkných prdelek. „Tak se mi to líbí,“ chrochtal jsem si pod vousy. „Vidím, že Kristýnka je už nenasytná po tvém připínáku, myslím, že bys ho měla do ní vrazit.“ Přikázal jsem posměšně.

Kristýnka si lehla na zem a roztáhla nohy od sebe, hned se na ni přesunula Terezka a začala ji hladit připínákem mušličku a vzápětí do ni vplula. „A jak dělá kočička a pejsek?“ bavil jsem se jako nikdy a nutil je mňaučet a štěkat. Terezka přirážela tak, že by se tím mohl pyšnit každý druhý mužský a Kristýnka hekala, jak stará kurva.

Penis už mi stál a tak jsem si stáhl kraťasy a pomalu si ho honil.

Vypadalo to, že si holky opravdu užívají, ale nebyly tady kvůli svému potěšení, ale kvůli mému. „To by stačilo. Hezky po čtyřech a vykuřte mi ho!“ Slečny obě udýchané a zpocené vstaly na všechny čtyři a takto ke mně došly a začaly mi olizovat péro. „Copak jste to ještě nikdy nedělaly? Žužlaly ho jako dvě panny.“ Kristýnu jsem chytil za vlasy a penis ji vrazil hluboce do krku. Vzpouzela se a snažila se ho vykašlat, ale nebylo ji to nic platné. Chvíli jsem ji tak přidržel a pak pustil. „Tak se to dělá!“ Okřikl jsem je.

Začaly na střídačku sát můj penis a koule. Asi ještě opravdu v puse neměly žádný penis, ale všechno je jednou poprvé. Byly tak roztomilé s těmi ouškama a ocásky, že jsem je občas za ně potáhl, ať si užijou i jejich zadečky.

„To by stačilo,“ přerušil jsem je po chvíli. „Terezo, ty si lehni na zem a Kristýno, ty na ni nasedni,“ poroučel jsem. Obešel jsem je a Kristýně jsem z prdelky silou vyrval psí ocas, až zakňučela. „Budeš ticho!“

Namísto ocasu jsem do ní vrazil své stojící péro. Nečekala to a znovu zakňučela. Takto jako sendvič jsme začali Kristýnku píchat. Terezka do mušličky a já do prdelky.

Byla to vzrušující jízda a já stále zvyšoval tempo a můj penis byl napjatý její úzké prdelce. Přirážel jsem jako divý. Ještě pár posledních přírazů a už jsem plnil její čokoládovou dírku horkým semenem. Vystříkal jsem do ní vše, a co vyteklo, jsem je přinutil slízat, přece tu nenechám bordel.

„Holky byly jste úžasné. Byl bych idiot, kdybych vám tu nahrávku dát jen za jedno takové krásné setkání. Myslím, že se uvidíme zase zítra a třeba vám ji už dám. Teď už odsud vypadněte, začínají chodit lidi.“ S těmito slovy jsem je vyhodil.

1 Response

  1. Pingback : Erotická povídka: Tereza a Kristýna - EroMag.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: