Erotická povídka: Nezávazný grupáč

Chtěla bych vám říct o tom, jak jsem vyzkoušela skupinový sex. Nikdy předtím jsem o takovém experimentu ani nepřemýšlela. Můj přítel mi však jednou prozradil, že skupinový sex je jeho tajnou touhou. Ve své hlavě jsem původně takový nápad ihned zamítla.

Po čase jsem ale nad tím přemýšlela víc a víc a řekla jsem si, že bychom to mohli jednou zkusit. Pár let se nic nedělo, ale pak měl můj přítel kulatiny a já jsem nemohla přijít na to, co mu koupit. Pak mě napadlo, že bych mu mohla vyplnit jeho sen. Sháněla jsem si informace na internetu a přes kamarádky, až jsem pak našla reklamu na klub, kde takové akce pořádají.

Příteli jsme nic neřekla a v den jeho narozenin jsem mu zavázala oči, posadila jsem ho do auta a zavezla jsem ho k tomuto klubu. Šátek z očí jsem mu sundala teprve až vevnitř. Samotnou mě překvapilo, kolik lidí se takových akcí účastní. Na parketě bylo narváno a u baru byly fronty. Přítel si původně myslel, že jsem na běžné diskotéce. Když nás ale Dj přizval, ať si sundáme oblečení, pochopil to. V očích mu zazářila jiskřička a pak mi děkoval, že jsem pro něj něco takového udělala.

Podle jeho slov, to je nejlepší den v jeho životě a splnila jsem mu celoživotní přání. Všichni kolem nás se začali svlékat úplně donaha, a já jelikož jsem nikdy nebyla stydlivá, jsem se k nim přidala. Přítel se zprvu chvíli ostýchal, objednal si u baru dva panáky, kopnul je do sebe, a pak se také svlékl. Bylo tam pár lidí, kteří si nechali spodní prádlo, ale bylo jich velmi málo.

Nevěděli jsme, jak to na takových akcích chodí, a tak jsme jen postávali u baru a pili alkohol. Po chvíli k nám přišel pár v našem věku a zeptal se nás, jestli si nechceme sednout dozadu. Oba dva byli pohlední a milí, a tak jsme jim kývli. Ocitli jsme se v zatemněné místnosti. Všude po zemi se válely polštáře. Sedli jsme si na zem do kruhu. Druhý pár byl očividně zkušenější, jelikož se spolu začali líbat a nejspíš čekali, že se přidáme. My jsme jen stydlivě koukali kolem a čekali jsme, co se stane dál.

Oba dva se divili, že jsme se nepřidali, a tak si ke mně přisedl muž a začal mě líbat. To stejné udělala žena s mým přítelem. Naše líbání se postupně zvrhlo k intimnějším dotekům. Bylo to velmi zvláštní. Já s přítelem jsme leželi kousek od sebe, ale každý s někým jiným. Oba dva jsme vzdychali blahem, ale každý kvůli někomu jinému.

Ležela jsem na zádech a onen neznámý muž do mě vsunul svůj penis. Šoustali jsme spolu velmi divoce a já jsem se u toho koukala na svého přítele, kterého ojížděla žena s výstavním zadkem. Žena rajtovala na mém příteli a já jsem se koukala na její zadek. Mezitím mě šukal její chlap a lízal mi mé bradavky. Můj přítel se na mě vůbec nedíval. Jeho oči vzhlížely k prsům, které se houpaly nad jeho hlavou.

Jeho nezájem mě ještě více vzrušoval. Najednou mi někdo zastínil výhled. Přidal se k nám další muž, který mi svůj penis bez zeptání strčil do pusy a sám se pohyby uspokojoval. Už jsem neviděla, co dělá můj přítel. Pouze jsem cítila, jak do mě nekontrolovaně buší dva muži.

Jejich ruce mi brouzdaly po těle. Nevěděla jsem, která ruka patří komu, a to mě ještě více vzrušovalo.  Muže, jemuž jsem kouřila, už své vzrušení nevládl a udělal se mi do pusy. Ani jsem nestihla spolknout jeho semeno a už se ke mně přiřítil další muž. Opět mi strčil svého ptáka do pusy a uspokojoval se. V puse jsem měla slanou chuť spermatu a všimla jsem si, že jeho penis je také od cizího spermatu.

Očividně mu to nevadilo. Chlapům po chvíli ztvrdla těla, a proto chtěli vyměnit pozici. Já jsem se ocitla na čtyřech a měla jsem jeden penis v puse a druhý ve vagíně. Konečně jsem mohla trochu převzít iniciativu. Zrychlila jsem pohyby a během okamžiku jsem se sama přivedla k orgasmu. Za normálních okolností bych křičela, ale měla jsem pusu ucpanou cizím penisem.

Po mně se udělal i muž u mé pusy. Tentokrát ho vytáhnul dřív a postříkal mi obličej. Mezitím, co mi teplé semeno stékalo po obličeji, zrychloval poslední muž své tempo. Blížil se k orgasmu a já s překvapením zjistila, že i já se blížím k dalšímu. Nakonec jsme oba vyvrcholili zároveň. Pak jsem si lehla na záda a odpočívala jsem. Cizí sperma mi teklo po obličeji, vytékalo z pusy i z mé vagíny.

Po chvíli jsem se rozdrkotaně postavila a šla jsem hledat svého přítele.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: