Home > Zajímavosti a inspirace > 10 největších sexuálních zabijáků

10 největších sexuálních zabijáků

alkohol jako sexuální zabiják

Existují sexuální zabijáci, kteří dokáží proměnit i ten nejlepší romantický večer v noc hrůzy, která neskončí milostným spojením, ale momenty, které si nepřeje nikdo zažít. Pokud je vaším cílem opravdu příjemný a kvalitní sex, tak byste se měli velkým obloukem vyhýbat největším sexuálním zabijákům, které si uvedeme.

Obsah článku

Alkohol

sexuální zabijáci alkoholAlkohol je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete odhodit zábrany a věnovat se milování, bohužel jsou tu i jeho negativní stránky. Alkohol snižuje citlivost i vzrušivost, může výrazně utlumit sexuální touhu, i když se může někdy zdát, že je to naopak. Pokud si chcete samotný styk opravdu skvěle užít, tak vypijte jen nezbytné množství alkoholu pro uvolnění, ale většího množství se distancujte.

Únava

Neustálé zívání je u sexu velmi otravné a kromě toho, že si unavení sex příliš neužijete, tak tím definitivně odradíte partnera, který si bude připadat, že ho to s vámi nebaví a že nemáte o sex zájem. Únava se také výrazně podílí na vaší výdrži a na pevnosti erekce. Pokud jste po náročném dni unavení, dejte si dvacet a půl hodiny před samotným sexem vypijte silnou kávu. Ta se postará o roztažení cévního systému i v oblasti genitálií a vy si sex více užijete.

Stres

Stres blokuje libido a mnohdy i schopnost se vzrušit. Pokud prožíváte náročné období, tak si stresem nepomůžete a obzvláště ne v sexu. Zcela ho vytěsněte a nastavte si hlavu na pohodovou uvolněnou frekvenci. Stres nejlépe zabijete humorem, který dokáže rychle rozptýlit, a také zvýšením sebevědomí.

Nelibý zápach

sexuální zabijáci zápachZápach nohou nebo potu dokáže zabít každý večer a definitivně tím odradit partnera. K odstranění zápachu z nohou je ideální používat antiseptický krém na nohy s tea tree olejem, boty následně občas vydezinfikovat antiseptickým sprejem a postarat se o jejich pravidelné vyprání. K eliminaci potu používejte sportovní sprchové gely doplněné antiperspirantem a nebojte se u sebe nosit lehký parfém. Velmi odrazující je rovněž zápach z úst, který promění každý vášnivý polibek v trapný moment. Balení žvýkaček v kapse je následně stejně důležité jako krabička prezervativů.

Vousy a ochlupení

Je jen malé procento lidí, kteří by obdivovali ochlupení v oblasti intimních partií. Udržujte ho tedy sestřižené nebo nejlépe zcela vyholené, svému protějšku tím uděláte radost. Většina lidí se na tuto skutečnost bojí partnera upozornit. Pánové by měli dát pozor na strniště a buď si nechat vousy delší nebo úplně oholené. Málokterá žena ocení poškrábanou tvář nebo okolí své svatyně od vousů. Ženy by zase měly mužům dopřát jemně vyholené intimní partie a obzvláště své nohy.

Kořeněná jídla

Pokud si libujete v pikantních jídlech, tak se tato vaše záliba negativně promítne i v sexuálním životě. Jestliže jíte taková jídla pravidelně, tak jste na ně pravděpodobně zvyklí a sami je ze sebe už necítíte. Vaše pokožka i ústa jsou ovšem takovým jídlem doslova nasáklá a to nemusí být pro váš protějšek nic příjemného.

Nadýmání

Pokud vás popadnou silné křeče ve střevech, tak se každý milostný akt může proměnit v noční můru plnou trapných momentů, které nepřebije ani aromatická svíčka. Pokud vás trápí nadýmání pravidelně, začněte ho léčit, a pokud jen občas, vyhněte se jakýmkoliv prošlým potravinám, luštěninám a jídlům, které uvedou vaše střeva do neklidu.

Sladké a mléčné potraviny

Snažte se vyhýbat příliš sladkým a mléčným potravinám, jejich častá konzumace sexuálnímu životu příliš neprospívá, vysoký obsah laktózy a sacharidů v krvi blokuje vaše libido. Dále se vyhýbejte tučným potravinám, ucpávají vaše cévy, podílí se na špatném prokrvení pohlavních orgánů a na celkové cirkulaci krve v těle.

Hudba a hluk

sexuální zabijáci hudbaNenechte se rušit, když je ideální moment přerušován zvonícím telefonem, každého to odradí. Nejedná se však o jediný nepříjemný hluk, pokud nevíte, jakou hudbu má váš partner/partnerka v oblibě, tak si raději dopřejte romantickou noc bez hudby. Kromě hudby by to mohl být váš vkus, co by protějšek odradilo od romantické noci. Zaručeným zabijákem je také hrající televize,vypněte ji a vnímejte jen vzdychání partnera.

Soukromí

Milování v domě rodičů, vedle dětského pokoje, nebo vedle pokoje spolubydlícího, není pro každého. Neustálé napětí a strach z nedostatku soukromí se dokáže postarat o nedostatečné vzrušení. Pro mnoho lidí je nedostatek soukromí natolik frustrující, že se nedokáží dostat až k orgasmu. Zajištění soukromí přitom nemusí být tak složité, jak se zdá.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: