Erotická povídka: Zábavné zahrádkaření

Kamarádka mi tuhle vyprávěla, že měla ideu jak bude v sobotu plít a zároveň provokovat souseda.  Zašla tedy do sexshopu , koupila si krásný anální šperk a při jeho placení to okomentovala:  „O víkendu musím upravit kytky na terase, tohle na souseda musí zabrat. Jen tu sukýnku a tohle …. “

Už od rána se nemohla dočkat, koukala na krabičku se šperkem na nočním stolku. Měla sto chutí zavést si ho už teď. Musí jet koupit ještě pár kytek na terasu a až pak.

Nové kytky odložila na terase, šla si udělat kávu a převléknout se. Pohladila krabičku se šperkem, vyndala ho a potěžkala v ruce. Projela jí vlna vzrušení, dlaně se jí zpotily a ohřívaly ten chladný kov. Natáhla se pro trochu lubrikantu, aby do ní lépe vklouzl.

Oblékla si sukýnku, co jí sahala těsně pod zadeček a podprsenku od plavek. Kávu odložila na stolku na terase. MP3 zasunula za sukýnku a do sluchátek si pustila svou oblíbenou hudbu.

Soused už si vychutnával poobědovou cigaretu.

Tu trávu ve spárách musí vytrhat. Začala od nejvzdálenějšího koutu terasy, tak aby měl dobrý výhled. Cítila jeho pohled, jak jí sjíždí očima, sleduje a labužnicky si vychutnává každou křivku jejího těla. Pod kolena si hodila podložku, klekla si pěkně na všechny čtyři, zády k němu.

Jako kočka se jemně prohnula v zádech a opřená o jednu ruku, začala vytrhávat trávu mezi spárami dlažby. Schválně se nakláněla daleko dopředu, aby musela prohnout záda a tím i vyšpulit zadeček.

Zadečkem a boky pohybovala do hudby, co jí zněla v uších. Líbil se jí ten pohled, co na sobě cítila, strašně moc ji vzrušoval.

Musel si zapálit další cigaretu, nemohl odtrhnout oči od toho představení.  Jen jak si klekla a sukýnka odhalila její zadeček a pohled na její jeskyňku, mu ztvrdnul. Při tom, jak se pohybovala boky do zvuku hudby, ho hypnotizoval ten zářivě modrý kámen v jejím zadečku. Myslel jen na jedno, chce ji teď, hned. Ještě že zídka oddělující jejich terasy není vysoká. Přeskočil jí, lákán pohybem jejích boků.

Viděla jeho stín, takže se nelekla, když ji chytil za boky. Vzal ji do náruče, odnesl ke stolku a posadil na něj. Klepal se vzrušením. Dlouze ji políbil a pak už to nevydržel, všechen chtíč v něm explodoval.

Otočil ji, ohnul přes stolek a svůj stojící, nedočkavej klacek do ní vrazil, rukama jí držel za zadeček, tvrdě přirážel, pohled na zářící modrej kámen v jejím zadečku ho dostával. Bylo to rychlé, za chvíli  cítil, jak vlna orgasmu explodovala v ní, jak se mu rozklepala pod rukama, jak slastně rukama svírá okraj stolu a prohýbá se v zádech ve snaze si v sobě orgasmickou vlnu udržet co nejdéle.

Zrychlil přírazy, trvalo to jen chvilinku a pokřtil její zadeček a ten modrý kámen co má v análku.

Docílila svého a rozšířila svou zahrádku o tu sousedovu. 🙂 

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: