Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Zvrhlé masérské lehátko (ONA sub)

Erotická povídka: Zvrhlé masérské lehátko (ONA sub)

Chtěla udělat radost, tak jsem jí na tuhle středu slíbil pěknou erotickou masáž – přeci jenom máme doma neužívané masérské lehátko, tak by byla škoda ho nevyužít. Domluvená středa dopadla, takže už byla během pár chvil nahá, na břiše a na lehátku.

Po bocích lehátka byla připravená lana, která skvěle padla pro zápěstí a kotníky. To jí nijak nevadilo, ráda se mi odevzdávala a pak si užívala či trpěla mou péči. K tomu jsem jí přidal ještě jednoduchou masku na oči, takže nic neviděla, jen pohodlně (a roztaženě) ležela mě odevzdaná.

Obsah článku

Rozpálený olej její tělo milovalo

Olej jsem si předtím decentně rozehřál, takže když jsem jí ho kapal na nahé tělo, lehce sykala, ale užívala si to. Začal jsem s dlaněmi u ramen, ale sjížděl jsem postupně i po bocích a lehce na prdelku. Té jsem se po pár tazích nejvíce věnoval, protože ta byla i mým dnešním cílem. Co nejvíce ji rozmazlit. Trochu se cukala, když jsem jí dlaněmi citelně masíroval obě půlky, kroužil jsem po nich a roztahoval je od sebe, ale nestěžovala si, byla to krásná péče. Ale to rozhodně byl jen začátek.

Palcem jsem jí projížděl od stehen až do klína a zpět. Znovu výše a zpět… vzdychala čím dál tím víc, ale krásně držela… neměla stejně jinou možnost vzhledem k přivázaným zápěstím a kotníkům… Olej jsem jí začal kapat rovnou na prdelku a prstíky olej krásně vmasírovával.

Nejenom do půlek, ale i mezi ně, do dírky. Ta se mi stále více otevírala, tak jsem její pozvání neodmítnul a začal palcem rejdit v prdelce a hranou zbylých prstíků jsem jí mnul klín… To už se neskutečně kroutila a vzdychání rozhodně nebylo dělané pro naše slabé stěny. Ale to jsem se stále jen zahříval…

Nepotřebovala ani minulu a prosila o víc. Ať přidám více prstíků a namasíruji ještě hlouběji… Palec v dírce nahradila dva šikovné prsty a během pár chvil v ní pravidelně mizely a objevovaly se. Bavilo mě, jak se dírka vždy zavřela a poté slastně otevřela, aby mě znovu přijmula dovnitř. Její klín na to samozřejmě fantasticky reagoval a hezky mi tekla pod rukama.

Prosila, ať si ji otočím

Varoval jsem ji, že jestli se poslušně jen neotočí a nenechá se zase svázat, že to schytá… naštěstí (bohužel pro mě) pro ni mě poslechla a jen se otočil a já jí zase přivázal k léhátku. V téhle poloze už bylo více možností jak se vyřádit…

Rozehřátý olej ze svíčky jsem jí začal kapat na nic netušící ňadra a sice se prohýbala v zádech a vzdychala, ale nestěžovala si. Bradavkám se to každopádně tuze líbilo. Horký olej po nich stékal na boky a já ho dlaněmi zase vracel a vmasírovával do té krásné napnuté kůže…

Začal jsem jí už zlobit – většinu čas totiž byla mojí sexuální otrokyní, řekněmě subinkou. A jako správná subinka měla správnou polohu, ve které měla na mě, coby Pána, čekat. Chtěl jsem ji po ní říci… prý nevěděla.

Bylo to v kleče, s rukami za zády a vyplazeným jazykem…

Dostala první trest – 10 ran důtkami na odhalenou kundičku. Už u páté rány prosila, že už tu chybu nikdy neudělá a bude si to pamatovat. Ale stejně musela být potrestaná, jinak by si nezapamatovala tu správnou polohu. Při desáté ráně už trochu vzlykla, ale věděla, že to patří ke hře.

Když udělá chybu, musí dostat trest a odčinit ji.

Stoupl jsem si k její hlavě a začal jsem jí množství oleje vmasírovávat z prsou do boků. Krásně se kroutila, stále nic neviděla. A jak se nemohla bránit, tak ani rtíky jí neodmítly mého tvrdého ptáka.

Jakmile ho ucítila na tváři, lačně se po něm otočila a začala ho jemně kouřit a sát. Věděla mrška jak na mě, ale musela se snažit, abych jí zase nechtěl trestat (ale to já dělal tuze rád – a ona to věděla).

Prosila o prstíky v kundičce… Dobře, vyhovím jí, ale něco za něco.

Krásně klouzala a ještě krásněji vzdychala. Ňadrům a klínu (ač u něj jsem se musel hodně předklonit) jsem věnoval maximální pozornost. Však olejové prsty v ní mizely jeden za druhým… Příště zkusím, jestli zvládne celou ruku… Ale o tom bude jiný zážitek. O:)

Další úroveň ponížení

Ale když už jsem jí dělal dobře, tak ať i ona se ponasnaží. Abych dobře dosáhl na klín, poposedl jsem si u její hlavy blíž a nasedl jí na obličej. A ona chtě-nechtě (ale ona chtěla, vím jak jí to rajcuje) mi musela lízat koule a prdelku. To už je pořádná odměna za takovou masáž. Hezky laškovně jazýčkem a bez ustání…

Čím více mě zpracovávala jazýčkem, tím více jsem byl nadrženější a bořil jsem jí prsty do kundičky a k tomu druhou ručkou třel poštěváček.

To už nevnímala nic než prsty v sobě a jazýček na mých koulích a krásně tekla a vzdychala rozkoší…

Za tu hezkou péči jsem jí chtěl odměnit a dopřát jí konečně orgasmus. A to Womanizérem, který tak zbožňovala, protože jí vždy zaručil orgasmus… Zapnul jsem ho, ona po zvuku už poznala, že jde o něj a začal jsem jí dráždit poštěváček…

Jenže asi během 15 vteřin přestal fungovat, prostě a jednoduše došly baterky. A to mě doslova naštvalo. Moc dobře věděla, že kromě péče o svého Pána, má pečovat i o celou naši výbavu hraček pro hrátky, aby tohle nenastalo…

Věděla, že je zle, takže další rány na kundičku od důtek jí nepřekvapily.

Ale nepříjemně jí překvapila jejich razance. Byl jsem hodně naštvaný, takže minulých 10 jsem zdvojnásobil a ještě je musela trpně počítat.

Tenhle trest nesnášela, ale já věděl, že je nejúčinější. Když se v počítání spletla, začalo se znova, přestože na konci už tiskla stehna k sobě (však přes ně dostala) a bála se každé další rány od kožených důtek…

Tím trest ale neskončil, protože mě to moc neuklidnilo, možná naopak. Jak se nemohla hýbat, tak se to prostě nabízelo – znásilnit jí hubu. Přesně tak jak to říkám – přirážet, dávat jí minimální prostor na oddych a nadechnutí.

Během pár kritických chvil pochopila, že z tohodle se jen tak nedostane, takže se plně odevzdala a už jsem neslyšel žádné huhlavé stížnosti a prohýbání bezmocného těla.

Prostě si nechala ošukat pusinu a několikrát dost hluboko…

Moc dobře věděla, že když už musím trestat, tak to schytá a nic jí nepomůže. S tím do tohoto vztahu (bohužel zatím nepodloženého otrockou smlouvou – ale to přijde) šla, že chyba se trestá. Ale ona to znásilnění a trestání svým způsobem potřebovala a milovala. Když už jsem se na její dávivé pusině dostatečně vyřádil, dostala chvíli na oddychl.

Když se trošku vzpamatovala, uvolnil jsem jí pouta a přikázal, ať se otočí na všechny 4 a hezky vyšpulí prdelku. To byste ani nevěřili jak rychle a bez keců to dokázala. A že prý to nejde!

Dostala do své zubožené pusinky krásný červený roubík, aby moc neprotestovala.

Bála se, že přijde další výprask, protože do tohodle roubíku sub kouše, aby nekřičel bolestí… Ale já ji chtěl jen potrápit a zmást… Každopádně její vyšpulená prdelka si o nějaký výprask přímo říkala. Krásně oblá, pevná a roztažená.

Pár ran dlaní jsem si zkusil, poslušně držela a neuhýbala, ale můj cíl byl jiný. Mnohem prostší a jednodušší. Prostě jsem jí chtěl klasicky ošukat. A to klidně jen do vagínky, přestože vím, že ve vrcholech její nadrženosti mi sama nabízí i svoji úzkou prdelku. Ale tentokrát jsem si chtěl užít klasiku.

Takže jsem si kleknul za ní, roztáhl jsem jí kolena od sebe, párkrát kundičku promnul prsty a nasadil žalud k dírce.

Sama věděla, že má přirazit a nenechala mě dlouho čekat… Chvíli jsem jí nechal samotnou se narážet na mého ptáka, ale pak jsem převzal iniciativu, chytil za boky a vyšukal z ní poslední kousky vzdoru a lidskosti, kterou v sobě ještě měla…

Stříkal jsem rovnou do ní a bohužel pro mě, to netrvalo tak dlouho, jak bych čekal… Svezl jsem se unavením vedle ní a ona věděla co má následovat.

Děkuji Pane za dnešní hrátky a i příště vám nabídnu sebe coby čubku!

Pohladil jsem jí po vlasech a usnul…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: