Proč podpatky zvyšují ženskou přitažlivost?

Krásná, upravená, nalíčená a sexy oblečená žena je snem snad každého muže. Ale co když jí k dokonalosti ještě něco chybí? Ano, řeč je o vysokých podpatcích, které žena nemusí nosit pouze do zaměstnání nebo na party, ale především do postele. Patříte i vy nebo váš partner mezi obdivovatele dámských lodiček, platforem či kozaček? A víte, čím je zapříčiněna zvýšená přitažlivost žen obouvající právě tento druh bot?

Podpatky jako módní trend

Současné módní trendy doslova diktují ženám nosit podpatky, protože ke každé moderní ženě podpatky automaticky patří. Časopisy i reklamy často spojují vysoké podpatky s přitažlivostí. Hlavní využití pak nalézají podpatky ve filmech pro dospělé, neboť představují jakýsi samozřejmý doplněk aktu.

Lodičky jako symbol smyslnosti

Lodičky či vysoké boty na podpatcích zvyšují sex-appel a smyslnost každé ženy a zároveň vzrušují muže, kteří milují pohled na ženskou nohu obutou v lodičkách. Bylo prokázáno, že čím větší podpatek u těchto bot je, tím větší oblibu u mužské populace způsobují, přičemž ideální výška podpatku činí 7 centimetrů.  A čím jsou vlastně tyto boty tak zajímavé? Především se dají považovat za symbol dominance a tím pádem je lze zařadit do mnoha erotických praktik. Lodičky nemusí mít žena obuté po celou dobu aktu, dají se skvěle využít při předehře nebo při dráždění partnera podpatkem. Velikost ženské nohy nazuté v botách na podpatku navíc vypadá opticky menší, než je, přičemž malá noha reprezentuje symbol přitažlivosti a svěží atraktivity. Ženy chodící na podpatcích také zlepšují držení těla, protože dochází ke snížení délky kroku a zvýšení náklonu pánve a rotaci kyčle, což působí sebevědoměji a smyslněji.

Podpatky jako nástroj k dosažení orgasmu

Ovšem boty na vysokém podpatku zlepšují i samotný sexuální život. Dámy chodící v botách na podpatku totiž posilují pánevní dno, což způsobuje větší šanci dosáhnout orgasmu při sexu. Pravděpodobnost je dokonce až třikrát vyšší. Takže ženy, překvapte svého muže a oblečte se dnes večer pouze do vysokých bot, protože jednoznačně zavánějí sexem s famózním koncem.

Fotografie: heels legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: