67 šokujících zákonů týkající se sexu z celého světa!

Nejen běžné zákony, ale i ty týkající se sexu jsou v některých oblastech světa velice kuriózní. Nejvíce bizarních sexuálních zákonů existuje bezesporu ve Spojených státech. Jak jsou ale některé zákony kontrolovány, není příliš známo.

Obsah článku

14 bláznivých zákonů týkající se sexu v USA

Obecně je ve spojených státech legální používat pro sexuální výstavy a představení jakékoliv zvíře – dokonce i soulož s oslem jakožto umělecká performace není nezákonná. Jediné, co je zakázáno, je pro sexuální záležitosti používat hmyz.

Dále můžeme říct, že v Americe nemají rádi, pokud je přes oblečení vidět erekce. Nelegální je to v těchto státech:

Arizona, Idaho, Indiana, Florida, Mississippi, Massachusetts, Nevada, Nebraska, New York, Oklahoma, Ohio, Oregon, Tennessee, Jižní Dakota, Vermont, Utah a Washington.

Severní Amerika

 1. V Utahu je nezákonné vzít si vlastní sestřenici, dokud nedosáhnete věku 65 let. Po dosažení tohoto věku je to již v pořádku.
 2. Dalším zajímavým zákonem tohoto státu je, že je zde přísně zakázáno vykonávat soulož v sanitním voze. Zvláště přitěžující okolností je skutečnost, když se tak děje v případě výjezdu za případem. Pokud by žena tento zákon porušila, kromě obvyklého trestu by bylo její jméno navíc uveřejněno v novinách. Naopak muž nebude obviněn, ani se jeho jméno neobjeví v novinách.
 3. Dále není v Utahu povoleno provozovat sex se zvířaty, pokud to není určeno pro komerční využití.
 4. Ve státě Washington je během sexu oficiálně legální pouze misionářská poloha. Dále pokud svezete do práce ve svém autě prostitutku, vystavujete se riziku, že vám zabaví auto. Dále zde podle zákona nesmí muž souložit s pannou a to ani o svatební noci. S tím se zajisté nabízí otázka, jak zde vůbec dotyčné ženy přicházejí o panenství?
 5. V Pensylvánii je nezákonný orální i anální sex. Orální sex je dokonce zakázaný v dalších 18 státech USA.
 6. V Texasu je proti zákonu, pokud nějaký občan vlastní více jak šest vibrátorů najednou.
 7. Ve městě Kingsville navíc platí zákon, podle kterého se nesmějí prasata pářit na letišti.
 8. S Aljaškou (ve městě Fairnbanks) se pojí jeden velice vtipný zákon platící pro místní zvířata. Losům je přísně zakázáno páření v ulicích města.
 9. Na Floridě panuje přísný zákaz sexu s dikobrazem a také zde muži nesmějí líbat své ženy na prsa.
 10. Dalších kuriózním zákonem je, že v neděli odpoledne není v tomto státě povoleno svobodným, rozvedeným a ovdovělým ženám skákat padákem.
 11. Ve státě Wyoming je zakázaný sex v mrazicím boxu s masem v supermarketu.
 12. Obyvatelé jihovýchodního regionu, ve státě Alabama nemají zřejmě příliš pestrý sexuální život. Je zde zakázán prodej sexuálních hraček. Pokud by zde někdo prodávat erotické pomůcky ilegálně, hrozí mu při prvním prohřešku až jeden rok vězení a pokuta 8 000 dolarů (v přepočtu asi 200 000 korun). Pokud by se jednalo o druhý prohřešek, tak se jedinec vystavuje riziku odnětí svobody až na deset let. Naopak použití sexuálních hraček zakázáno není. Obyvatelé Alabamy si proto pomůcky často nakupují v jiných státech a dovážejí si je.
 13. Ve městě Anniston nesmí žena provozovat sex v místnosti, ve které se nachází kulečník.
 14. Ve státě Severní Karolína je povolena při sexu jako legální jen jedna sexuální poloha. Jedná se o misionářskou polohu. Sex v této poloze je povolen pouze tehdy, když jsou zároveň zatažené záclony nebo stažené rolety.

12 erotických zákonů, které vám hlava v USA nepobere

 1. Ve státech Maryland, Indiana, Kentucky, Missouri, Minnesota, Virginia a Tennessee je dle zákona zakázaný anální i orální sex. V bývalé britské kolonii Singapur jsou k orálnímu sexu naštěstí tolerantnější. Je zde také nezákonný, ale pouze v případě, že není součástí milostné předehry.
 2. Ve městě Nashville ve státě Tennessee je platná vyhláška o tom, že muž, který bude na veřejnosti spatřen viditelně sexuálně vzrušen, může být za tento prohřešek zatčen. Ve městě Skullbon je zakázáno, aby žena sexuálně oblažovala řidiče.
 3. Ve státě Maryland je nelegální prodej prezervativů v prodejních automatů, zákon má však jednu výjimku – ochranné pomůcky mohou být v automatu umístěny pouze na místech, kde jsou alkoholické nápoje prodávány přímo v provozovně.
 4. Ve městě Oblong ve státě Illinois je přísně zakázáno mít během rybaření pohlavní styk v den svatby.
 5. Ve městě Clinton ve státě Oklahoma je zakázáno masturbovat během pozorování lidí, kteří se milují v autě.
 6. V Oregonu ve městečku Willowdale nesmí muž během pohlavního styku klít.
 7. V Pensylvánii (město Harrisburg) není dovoleno, aby řidiči náklaďáku provozovali sex v budce pro výběrčí mýtného.
 8. Všechny hotely v Sioux Falls v Jižní Dakotě musejí být podle zákona postele od sebe vzdáleny alespoň 60 cm a provozovat sex v uličce mezi postelemi je přísně zakázáno.
 9. Ve Virginii (ve městě Norfolk) nesmí podle vyhlášky vyjít žena na veřejnost bez korzetu. Ve městě Romboch není během sexu dovoleno svítit.
 10. Ve státě Minnesota nesmí muž provozovat soulož s živou rybou. S mrtvou rybou si muž podle zákona může dělat, co chce. Naopak ženy si mohou dělat, co chtějí s živými i mrtvými rybami.
 11. V Iowě v městečku Ames nesmí během sexu muž vypít více jak tři doušky piva. Dále také není ve státě povolen polibek, který by trval déle než pět minut.
 12. Ženy ve státě Minnesota v Alexandrii rády uplatňují následující zákon. Podle něho je nelegální provozovat pohlavní styk s vlastní manželkou, pokud dech muže páchne po sardinkách, česneku nebo cibuli. Pokud si to žena vyžádá, zákon muži ukládá povinnost jít si vyčistit zuby.

18 netradičních zákonů o sexu v USA!

 1. V Montaně ve městě Bozeman není dovoleno provozovat po setmění sex před žádným domem, pokud je při něm muž nahý. Ve městě Helena se zase uplatňuje zákon, podle kterého nesmí žena tančit na stole, pokud její oblečení vaří méně než 1,5 kg.
 2. V Nevadě je nelegální provozovat pohlavní sex bez prezervativu. Dalším opravdu vtipným zákonem je, že členové vlády nesmějí na zasedání chodit v převleku za penis. Tento kostým je povolen, pouze pokud probíhá zasedání místní samosprávy.
 3. Ve státě Nebraska ve městě Hastings musejí všechny hotely poskytnout muži čistou bílou bavlněnou košili. Bez jejího nošení totiž nesmí v hotelovém pokoji dojít k sexu.
 4. Ve Wisconsinu ve městě Connorsville nesmí muž ve chvíli, kdy žena prožívá orgasmus, střílet z pušky.
 5. V Ohiu ve městě Cleveland nesmějí ženy nosit příliš vyleštěné boty. Důvod je prostý, v jejich odrazu by mohlo být ženě vidět pod sukni.
 6. V Oxfordu není dovoleno, aby se žena svlékla, pokud před obrazem stojí muž.
 7. Ve městě Little Rock ležícím ve státě Arkansas je obyvatelům zakázáno flirtování na ulici.
 8. V Kalifornii ve městě Ventura je zakázáno, aby se psi pářili s kočkami bez písemného povolení. Kalifornie je na bizarní zákony opravdu hojná.
 9. Dalším takovým je, že ve městě Bakersfield je přikázáno, aby každý, kdo bude souložit s ďáblem, měl nasazený prezervativ. Orální sex je v tomto státě mezi manželskými páry trestán patnácti lety vězení a cizoložství je trestáno pokutou 1 000 dolarů (v přepočtu 25 000 korun) a jedním rokem vězení.
 10. Úsměvné je, že ve státě Arkansas je ten stejný prohřešek zpoplatněn pouze 20 dolary (v přepočtu 500 korun).
 11. Ve městě Logan ve státě Colorado nesmí muž políbit spící ženu. Ve městě Castle Creek je zakázáno provozovat pohlavní styk v jezerech, řekách nebo potokách.
 12. Pokud má v Idahu policista podezření, že se dvojice v autě věnuje sexu, musí nejprve třikrát zmáčknout klakson, poté dvě minuty čekat a teprve poté může policista přistoupit k autu.
 13. V osmnáctém nejlidnatějším městě USA v Detroitu ve státě Michigan je sex v autě povolen pouze na vlastním pozemku.
 14. Těžký život mají lidé, kteří mají rádi sadistické a masochistické hrátky ve státě Mississippi. Zde jsou tyto praktiky nezákonné.
 15. Ve státě Kentucky nesmí stát žena na dálnici v plavkách, pokud ji nedoprovázejí dva policisté nebo není sama ozbrojena holí.
 16. V Novém Mexiku ve městě Carlsbad je možné provozovat o polední přestávce pohlavní styk v autě, pokud jsou zatažené záclonky.
 17. Pokud by vás ve státě Georgia načapali při orálním sexu, hrozilo by vám pět let vězení.
 18. V Jižní Dakotě je tento prohřešek trestán deseti lety vězení a na Floridě dokonce dvaceti lety vězení.

14 DALŠÍCH sexuálních zákonů ze USA!

 1. V Oklahomě žádali o schválení zákonu, který říká, že před sexem musí muž obeznámit ženu s možností otěhotnění a vyžádat si od ní písemné povolení k souloži. Tento zákon bohužel neprošel a nebyl schválen.
 2. V městečku Merryvill ve státě Missouri je zakázáno, aby ženy nosily korzet, protože přihlížení na ničím neomezené ženské křivky musí být Američanům odpíráno.
 3. Ve státě Nebraska smí prezervativy prodávat pouze lékař.
 4. Ve státech Indiana a Ohio nesmí učitel krasobruslení provozovat pohlavní styk se svými žačkami.
 5. V Severní Karolíně je trestné dívat se z okna na ženy. Na muže se hledět z okna smí.
 6. V Oregonu ve městě Willowdale nesmí muž během sexu šeptat ženě do ucha sprostá slova.
 7. Na Rhode Islandu je nemanželský sex zakázán ve všech případech, avšak pokuta je opravdu lidová – pouhých 10 dolarů (v přepočtu 250 korun) za osobu.
 8. Ve státech New York, Kansas, Illinois a Connecticut je sex s prostitutkou nezákonný (nejvyšší trest může být až tři roky odnětí svobody).
 9. Ve státě Maine ve městě Buskfield nesmí řidič taxíku účtovat ženě, která mu nabídne sex, ještě jízdné. Řidič si tak může vybrat – buď sex, nebo jízdné. Ne však oboje dohromady.
 10. Podle zákonu z roku 1901 může být žena v Kansas City zatčena na ulici v tom případě, pokud policie neprokáže, že má důvod tam být.
 11. V Arizoně v Cottonwoodu není dovoleno, aby pár provozoval sex v autě s vypuštěnou pneumatikou.
 12. Ve státě New Jersey ve městě Liberty Corneru je zakázáno, aby pár při sexu v autě zmáčknout klakson. Trestem může být odnětí svobody.
 13. Ve státě Connecticut stále ještě existuje velice starý zákon, který zakazuje jakýkoliv sex, ať u svobodných nebo ženatých lidí.
 14. Ve státech Indiana a Wyoming je potrestán každý, kdo pomáhá osobě mladší 21 let během masturbace. V Michiganu je trestána jakákoliv masturbace.

9 praštěných sexuálních zákonů

Jižní Amerika

 • V Bolívii zákon zakazuje muži, aby měl současně sex s matkou i dcerou. Pokud je sex zvlášť, je to v pořádku.
 • Ve městě Santiago de Cali (stát Kolumbie) může žena podle zákona mít sex pouze se svým manželem a u jejich prvního společného poprvé musí být přítomna matka ženy jako svědek.
 • Na ostrově Guam platí zákon, podle kterého v celé zemi pracují muži, jejichž zaměstnáním je připravovat mladé dívky o panenství. Dívky, které ještě nepřišly o panenství, se zde nesmí provdat.

Asie

 • V zemích Blízkého východu se vyznavači islámského náboženství řídí zákonem, podle kterého může mít muž sex s ovcí, avšak po souloži tuto ovci nesmí sníst. Pokud by ji po souloži snědl, jednalo by se o smrtelný hřích.
 • Stejně jako v zemích Blízkého východu, tak i v Libanonu je povolen sex se zvířaty. Musí se však jednat pouze o samice (tzn. ženské pohlaví). Za soulož se samcem (tzn. mužské pohlaví) hrozí trest smrti.
 • Pokud je v Hong Kongu muž nevěrný své manželka, má žena podle zákonu právo ho zabít. Avšak smí to udělat pouze holýma rukama. Naopak milenka muže může být zabita jakýmkoliv způsobem.
 • Být gynekologem v Bahrajnu musí opravdu těžké. Gynekologové zde sice mohou vyšetřovat ženy, ale nesmějí se přitom dívat na jejich intimní partie. Během celého vyšetření se tak mohou řídit pouze podle odrazu v zrcadle.
 • I přesto, že masturbace nás dokáže zbavit stresu, bolestí hlavy, jsme po ní uvolnění a máme dobrou náladu, v některých zemích je považována za nezákonnou. Pokud se chystáte na dovolenou do Indonésie, buďte na pozoru. Masturbace je zde nelegální a je trestána useknutím hlavy.
 • Muslimové mají přísně zakázáno dívat se na genitálie mrtvol, což se vztahuje i na zaměstnance pohřebních ústavů. V případě úmrtí osoby musejí být její pohlavní orgány zakryty cihlou nebo kusem dřeva.

2 Comments

 1. Petr 14. 8. 2019
  • Roman 14. 8. 2019

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: