Home > Zajímavosti a inspirace > Feromonové parfémy jsou revolucí v seznamování

Feromonové parfémy jsou revolucí v seznamování

feromony

„Stává se mi, že potkám nějakého muže a najednou pocítím vlnu vzrušení. Přitom mám dobrou známost, chceme se brát a nouzi o sex nemám,“ říká 35letá Magda. Přestože ženy vydávají svým vzhledem jasné sexuální signály, u mužů to tak jasné není. Co vlastně ženy na mužích přitahuje? Dnes už se ví, že je to nenápadná směs signálů doprovázená chemickou reakcí v mozku. Zjednodušeně se říká, že si lidé musí „vonět“ a pak vůbec nezáleží na tom, jak vypadají. Součástí této směsi jsou feromony, což jsou látky, které necítíme, ale mají výrazný vliv na mozek. „To je ten pravý, musíš ho mít“, říkají feromony mozku.

Buďte pro druhé atraktivní

feromonyLidé chtějí být pro druhé atraktivní a pomáhají si oblečením, účesem či líčením. Silnou zbraní pro seznamování je feromonový parfém. Kromě běžných vonných složek obsahuje feromony, které se vzduchem velmi rychle šíří a ovlivňují mozek žen i mužů. V živočišné říši jsou feromony velmi silné a například hmyzí samička dokáže přilákat samečka i z několikakilometrové vzdálenosti. To by se nám asi nelíbilo, kdyby se k nám potenciálně sexuální partneři sbíhali ze širokého okolí, ale určitě chceme na druhé zapůsobit. Feromonový parfém má běžný dosah normálního parfému. K našemu předmětu zájmu se musíme dostat do určité blízkosti. Pak feromony zabírají.

Feromony z vás udělají jiného člověka

Kdo feromonový parfém vyzkoušel, ví, že jde o fantastickou věc. Je to trochu jako kouzlení, tak nepochopitelné nám to připadá. „Ten člověk byl najednou úplně jiný, daleko atraktivnější,“ říkají o někom, kdo k nim vyslal „své“ feromony. Na trhu jsou nyní nejen feromony pro muže, ale i feromony pro ženy. Na výběr jsou různé vůně, ale to s feromony nijak nesouvisí. Ty cítit nejsou, ale dokáží nás ovlivnit. Jestliže modré pilulky se staly revolucí v sexu, tak feromonový parfém je revolucí v seznamování. Prakticky každý se může stát pro druhé přitažlivý.  Feromony určitě vyzkoušejte.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: