Jak správně flirtovat

Je páteční večer a vy vyrážíte právě na party na lov mužských protějšků a ke správnému lovu patří v první řadě flirtování. Flirtování představuje nesmírně vzrušující zábavu a hru, která jednoznačně naznačí protějšku, že se vám líbí. Ale víte, jak správně flirtovat a jaké jsou základní pravidla, aby byl váš lov skutečně úspěšný?

Obsah článku

Úsměv, prosím

Hlavním pomocníkem při flirtování je váš úsměv. S ním se dají dělat hotová kouzla a upřímně řečeno, nic jím nemůžete pokazit. Začněte s lehkým krátkým úsměvem a rovnou se druhému při úsměvu podíváte do očí. Dlouze se mu zadívejte do tváře a pak se vřele a srdečně usmějte.

Oční kontakt

Kromě zmiňovaného úsměvu na rtu je nejdůležitější oční kontakt. Nejenže hlubokým pohledem do očí dáváte muži najevo svůj zájem, ale stáváte se pro něj i atraktivnější. Za normálních okolností přelétneme tvář druhého člověka za tři vteřiny. Když se na vás někdo zadívá déle než čtyři vteřiny, už by to mohlo vysílat jasné signály zalíbení. S očním kontaktem úzce souvisí mrkání. Díváme-li se na něco, co se nám líbí, rozšiřují se nám zorničky a často mrkáme. A pokud k vám druhý člověk cítí i něco víc, podvědomě se snaží přizpůsobit své mrkání vašemu.

Letmý dotyk

Zatímco si muži musejí dávat velký pozor, aby letmé dotyky nepřehnali a nepřiletěla jim jedna třeba facka, ženy to mají o něco snazší. Můžete využít letmý dotyk přes ramena nebo záda, u večeře se zase skvěle hodí letmý dotyk ruky.

Ledová královna

Opravdu to funguje. Vždycky totiž chceme to, co nemůžeme mít. I když házíte významné pohledy, tak lehce odmítavá fráze vzbudí v každém muži větší zájem a touhu vás dostat. Proto platí, neozývejte se hned, jakmile vám zapípá telefon a rozhodně nepište muži první. Buďte pro něho tajuplná a zajímavá.

Flirtovat můžete všude, kde jsou lidé – ve frontě, v tramvaji, v prádelně, v obchodě. V divadle můžete flirtovat třeba o přestávce u sklenky minerálky. Snad neexistuje místo, kde by to nešlo.

Nezapomeňte, že flirtovat můžete kdekoliv, kde vás to jen napadne, klidně ve frontě u kasy, v tramvaji, u zubaře či na autobusové zastávce. Odhoďte stydlivost a přijměte flirtování za váš styl života. Vezměte iniciativu do svých rukou a neschovávejte si v davu.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: