Čím je pro vás sex? inspirace

Je zdravé mít sex denně nebo dokonce několikrát denně? Mnoho z nás na sex zanevřelo. V dlouhodobých vztazích už je sex jen jakýmsi přežitkem nebo dokonce povinností, kterou je nutno splnit alespoň dvakrát do měsíce. Sex je tak trochu stále tabu. Ano, i v 21. století stále nejsme schopni o něm otevřeně mluvit.Je to něco, co by mělo zůstat za dveřmi ložnice.” Nemělo a nemusí. Sex je fyziologickou potřebou, stejně tak jako jíst, spát nebo čůrat. Nebylo by proto dobré, jej znovu začlenit do každodenní rutiny?

Při sexu se uvolňuje mnoho hormonů, jako například endorfin, což je jinak řečeno “hormon štěstí”. Hormon, který nám zaplaví mozek pocitem radosti, potlačí všechnu úzkost a vynese nás, byť na chvíli, do sedmého nebe. Stačí k tomu mít správného partnera.

Po co nejintenzivnějším zážitku pátrají lidé už od pradávna. Jednou z nejspolehlivějších praktik je škrcení, dušení chcete-li. Nemusíte zbožňovat dominantnost a vyžívat se v tom být submisivní (BDSM). Pokud vás partner bude při sexu dusit, odepře mozku přísun kyslíku a díky tomu budete více vnímat právě zmíněný endorfin, který vás vystřelí do jiného světa. S násilím to nemá nic společného a jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat. Jinak řečeno, takhle vzniká pravá závislost na sexu.

Další ověřenou praktikou je třeba “sex na slepo”. Nebojte, nemá to nic společného s rande na slepo. Jednoduše si zavažte oči šátkem. Napětí a adrenalin z toho pocitu, že nevíte co a jak vám partner zrovna udělá, ve vás vyvolá nepopsatelný pocit vzrušení a přivane vlnu emocí, kterou těžko zvládnete uchopit a převzít nad ní kontrolu. Poddejte se tomu. Partner vás má v plné moci. Nechte se zcela pohltit a vnímejte ten skvělý pocit ze sexu. Má to své plus, při zavázaných očích si můžete představit prakticky kohokoliv, fantazii se přeci meze nekladou. Tak co kdybyste dnes večer poprosili partnera, ať to zkusíte trochu jinak?

Jaké pravdy vás mohou šokovat ohledně sexu?

  • Zadaní muži masturbují o poznání více než ti nezadaní. Jejich lačnost totiž probouzí častý sex, kterého se jim dostává od nás partnerek. Platí zde takové jednoduché pravidlo, čím více orgasmů prožijete, tím jich chcete více. Časté milování navíc zvyšuje u mužů hladinu hormonu testosteronu, který probouzí k životu nadrženost vašeho partnera, která by jinak odpočívala v pokoji.
  • Nymfomanek je více, než je mužů, kteří jsou závislí na sexu. Až 5% žen pociťuje chuť na sex pořád. Dokáže je vzrušit naprosto každý muž. Pokud nemohou nymfomanky svoji erotickou potřebu uspokojit, pociťují silnou frustraci. Avšak na druhou stranu si tyto ženy mohou vychutnat desítky orgasmů denně! Bohužel velice často neseženou partnery, kteří by na tom byli stejně jako ony.
  • Můžete být alergická na sperma. Zhruba tři ženy ze sta trápí alergie na partnerovo sperma. Pokud pár hodin po milování cítíte nepříjemné pálení nebo svědění, můžete i vy patřit mezi 3 ženy, které alergie trápí.
  • Muži se v noci vzruší a ani o tom netuší. Během osmihodinového spánku prožije váš miláček až šest samovolných erekcí, o kterých ráno vůbec nemá ponětí. Až někdy uvidíte v noci napjatou peřinu pod krajinou břišní, nepodezřívejte svého miláčka z něčeho nekalého. S největší pravděpodobností se mu nezdá žádný erotický sen, pouze se mu v penisu nahromadilo větší množství krve. Zkuste tuto situaci někdy využít, probuďte svého milého a oddávejte se půlnočnímu skotačení!
  • Při sexu se mění i vaše rozměry! Nabývání mužských genitálií je pověstné, avšak ženy za muži nezaostávají. Když jste vzrušená, rostou vám prsa a zvětšuje se i genitální prostor. Správnou stimulací dokonce nabobtná i G-bod, který má obvykle velikost malého hrášku. Během několika minut se může váš „milostný knoflík“ zvětšit až na velikost vlašského ořechu!

Jak na vás působí tyto pravdivé dráždivé informace? Překvapily vás? Nebo jste je věděli, či dokonce zažili?

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: