EroMag.cz » Jak na sex » Čím je pro vás sex? inspirace

Čím je pro vás sex? inspirace

Je zdravé mít sex denně nebo dokonce několikrát denně? Mnoho z nás na sex zanevřelo. V dlouhodobých vztazích už je sex jen jakýmsi přežitkem nebo dokonce povinností, kterou je nutno splnit alespoň dvakrát do měsíce. Sex je tak trochu stále tabu. Ano, i v 21. století stále nejsme schopni o něm otevřeně mluvit.Je to něco, co by mělo zůstat za dveřmi ložnice.“ Nemělo a nemusí. Sex je fyziologickou potřebou, stejně tak jako jíst, spát nebo čůrat. Nebylo by proto dobré, jej znovu začlenit do každodenní rutiny?

Při sexu se uvolňuje mnoho hormonů, jako například endorfin, což je jinak řečeno „hormon štěstí“. Hormon, který nám zaplaví mozek pocitem radosti, potlačí všechnu úzkost a vynese nás, byť na chvíli, do sedmého nebe. Stačí k tomu mít správného partnera.

Po co nejintenzivnějším zážitku pátrají lidé už od pradávna. Jednou z nejspolehlivějších praktik je škrcení, dušení chcete-li. Nemusíte zbožňovat dominantnost a vyžívat se v tom být submisivní (BDSM). Pokud vás partner bude při sexu dusit, odepře mozku přísun kyslíku a díky tomu budete více vnímat právě zmíněný endorfin, který vás vystřelí do jiného světa. S násilím to nemá nic společného a jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat. Jinak řečeno, takhle vzniká pravá závislost na sexu.

Další ověřenou praktikou je třeba „sex na slepo“. Nebojte, nemá to nic společného s rande na slepo. Jednoduše si zavažte oči šátkem. Napětí a adrenalin z toho pocitu, že nevíte co a jak vám partner zrovna udělá, ve vás vyvolá nepopsatelný pocit vzrušení a přivane vlnu emocí, kterou těžko zvládnete uchopit a převzít nad ní kontrolu. Poddejte se tomu. Partner vás má v plné moci. Nechte se zcela pohltit a vnímejte ten skvělý pocit ze sexu. Má to své plus, při zavázaných očích si můžete představit prakticky kohokoliv, fantazii se přeci meze nekladou. Tak co kdybyste dnes večer poprosili partnera, ať to zkusíte trochu jinak?

Ohodnoťe tento článek

Přidej komentář

Pošlete tento článek e-mailem: