Home > Jak na sex > Několikanásobné vyvrcholení? S našimi tipy se sny promění v realitu!

Několikanásobné vyvrcholení? S našimi tipy se sny promění v realitu!

mnohonásobný orgasmus

Samotná sexuální aktivita je velice příjemná, vyvrcholení vyvolané v jejím důsledku však představuje jakousi třešničku na dortu. Líbivé pocity, které si každý prožívá po svém a jež trvají několik málo minut, jsou sice vítaným zakončením, ovšem někteří z vás se jeho jediného opakování zkrátka nedokážou nabažit. Zatoužili jste někdy znásobit sílu vašeho vyvrcholení, ale nikdy se vám nepodařilo dosáhnout na druhou metu? Zastavíte se vždycky před cílem a několikanásobný orgasmus je pro vás jen nedosažitelným snem? Pak jen neznáte recept na bouřlivý multiorgasmus – a my vám ho s radostí představíme!

Obsah článku

Základem jsou vaše emoce a myšlenky

Orgasmus – tak, jak jej všichni znáte – je jistě příjemný a vítáte jej s nadšením, ovšem kdo někdy zažil skutečné a hluboké vyvrcholení, již nechtěl zažívat nic jiného. A o tom to je – chcete-li dosáhnout hlubšího orgasmu, musíte se ponořit do neznáma a správně si nastavit myšlenky proudící ve vaší hlavě. Nejdůležitější je, abyste nejen uvěřili, že něco jako multiorgasmus skutečně existuje, ale především se ponořit do této představy.

Určujte si rychlost partnera!

A teď ruku na srdce: kolik minut při sexuálních hrátkách věnujete samotné předehře? Kdo by se podíval do statistik, zjistil by, že se její délka pohybuje okolo 6 až 20 minut. Zatímco první číslo je opravdu bídné a mnoha ženám skutečně nestačí, vydržet celých dvacet minut vzrušivé laskání je tak trochu nadlidský úkol. Jenže pozor – aby žena dosáhla vícenásobného vyvrcholení, určitou pozornost zkrátka potřebuje.

Nestyďte se tomu druhému ukázat, čím vás nejvíce rozpálí!

Nyní se dostáváme k příjemnému jádru věci – a tedy samotnému aktu. Ví váš partner o všech pozicích a činnostech, kterými vás zaručeně dostane do varu? Pokud ne, nebraňte se mu tuto skutečnost ukázat – a to na vlastní pěst! Jestli se vám líbí orální sex, kdy se kombinuje práce jazyka a prstů uvnitř vás – proč byste se za to měli stydět či o to být ochuzeni?

Žádný spěch

Jakmile prožijete první, bouřlivý a více než příjemný orgasmus, na chvilku si odpočiňte. Nežeňte se za cílem jako uštvaný pes, ba naopak – zkuste se zaměřit na svůj dech. Čím bude hlubší a stabilnější, tím lepší relaxace dosáhnete.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: