Home > Jak na sex > Z jakých materiálů se vyrábějí erotické oblečky? INSPIRACE

Z jakých materiálů se vyrábějí erotické oblečky? INSPIRACE

Erotické oblečky – nejenom ty pro roleplay – rozhodně patří do mnoha sexuálních snů i životů… Čím si ho vlastně můžete opepřit?

Obsah článku

Latex

Je přírodní materiál, který dnes neodmyslitelně patří k fetiši, BDSM, kliniku a dalším sexuálním praktikám. Vybírat můžete z mnoha barevných provedeních červené, černé, modré fialové, transparentní a z mnoha dalších. Na trhu je pestrý výběr dámských latexových šatů, pánského latexového oblečení, latexových doplňků a latexových erotických pomůcek.

Jedná se o matný přírodní materiál a nejlépe vynikne jeho kouzlo po jeho naleštění, a proto se doporučuje lesk na latex. Stačí použít sprej, nebo tekutý lesk, který nanesete na houbičku a aplikujete na vnější stranu latexu. Pro snadnější oblékání latexového oblečení, které může být někdy obtížné, se doporučuje v případě suchého oblékaní pudr na latex, který použijete na vnitřní stranu latexového oblečení. Druhým způsobem je mokré oblékaní, kdy můžete použít buď opět lesk na latex, nebo nějaký lubrikant v podobě oleje nebo gelu.

Vyrábí se z něj: 

BDSM (Nafukovací postroje, Krční korzety, Roubíky, Pouta, Vše na krk, Podtlak, Vaky) Body a topy, Košile, trička, Catsuity, Kabáty, pláštěnky, Kalhoty, legíny, šortky, kraťasy, Korzety, Masky, Punčochy, ponožky a návleky, Rukavice, Spodní prádlo (Kalhotky, Podvazky, Podprsenky, Slipy, boxerky), Vagína (Dilda), Penis, Šaty, sukně, Uniformy, Povlečení

LACK

Je označení pro tkanou látku potaženou vrstvou PVC. Je to typický fetish materiál, jehož předností je vysoký lesk, větší odolnost v porovnání s latexem a možnost střihového řešení bližšího běžným oděvům. Lack je neprodyšný materiál, ale pro někoho může být právě tato vlastnost zajímavá. Údržba lacku je omezená, lze jej prát pouze v ruce v jemné mýdlové vodě. Lack je lesklý přirozeně, není nutné ho nijak leštit narozdíl od latexu. Na lack se na rozdíl od latexu nesmí dostat silikonový olej, poškozuje ho. Toto oblečení zvýrazní Vaší postavu a hodí se pro erotické i fetiš hrátky.

Vyrábí se z něj:

Body a topy, Košile, trička, Catsuity, Kabáty, pláštěnky, Kalhoty, legíny, Šortky, kraťasy, Korzety, Masky, Rukavice, návleky, Spodní prádlo, Šaty, sukně, Uniformy, Povlečení

Kůže

Je materiál velice variabilní, s širokým spektrem možností použití a zpracování. Barevnost kůže je také velmi široká. Šití kůže má mnoho specifik, od toho se pak odvíjí i vyšší cena kožených oděvů. Kůži nelze prát, lze ji pouze čistit speciálními přípravky či ve specializované čistírně. Správná údržba kůže výrazně prodlužuje její životnost.

Vyrábí se z ní:

BDSM, Body a topy, Kabáty, Kalhoty, Šortky, kraťasy, Korzety, Masky, Spodní prádlo, Šaty, sukně

Autor: Veronika Maršálková

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: