Jak uspokojit ženu

V minulém článku jsme se podívali jak uspokojit muže, a teď je čas se mrknout, že uspokojit ženu nemusí být pro muže zase takovým oříškem, jak se někdy tvrdí. Především je ale nutné, aby muž alespoň na chvíli odložil svůj postup lovce, který sestřelí svoji kořist a dál už ho nezajímá. Zkrátka nechovat se jako buran, kterého zajímá jenom jeho vlastní uspokojení, a naopak se věnovat ženě.

Obsah článku

Mazlete se a nespěchejte

jak udělat holkuV první řadě je třeba jít na všechno pomalu. Zatímco muž si chce co nejrychleji užít a je už hotový, pro ženu celá věc teprve začíná. Preferuje totiž hlavně intimitu. Chce, aby se muž jejího těla dotýkal, laskal ji. Objevoval ji. To ji nažhaví. Je nutné nebýt netrpělivý a netlačit na pilu. Netrpělivostí muž docílí s největší pravděpodobností jenom předstíraného orgasmu, protože žena ztratí chuť a raději už bude chtít mít všechno za sebou. Kdo ví, jestli potom ještě někdy dojde na nějaké příště. A to samozřejmě by byla škoda. Takže muži, mazlete se a nespěchejte nikam. Způsob, jak uspokojit ženu, je někdy docela běh na dlouhou trať. Sex ale není závod, který musíte za každou cenu vyhrát, je mnohem lepší dát si pomalejší tempo a vychutnávat si každý okamžik. Možná i vy nakonec zjistíte, že intimní mazlení má také něco do sebe a navozuje opravdu důvěrnou atmosféru.

Naslouchejte intuici a udělejte z ní princeznu

Nesnažte se také mít situaci vždy za každou cenu pod kontrolou. Nechávejte akci volný průběh, protože otázka jak uspokojit ženu není záležitostí na pět minut. Pozorně sledujte, co partnerce dělá dobře a tomu se věnujte. Dejte prostor intuici a fantazii. Nenuťte ji do něčeho, co se jí nelíbí, to je cesta do pekel. Naopak naslouchejte jejímu tělu, které vám svými reakcemi samo napoví, co jí činí potěšení. Také jí dopřávejte pocit, že je tou výjimečnou vaší princeznou. Zatímco muž je zaměřený na vizuální dojmy a správně nažhavit ho dokáže třeba už jenom vydařený striptýz, u ženy je to složitější. Správná příprava je hrou mnoha smyslů. Příjemná večeře, romantika, procházka, dostatek času, to všechno přispívá k její dokonalé duševní pohodě a uvolnění. O co více si jí budete všímat už během celého dne před akcí, o to méně úsilí budete v ložnici potřebovat. Právě uvolnění a intimita je správnou cestou k ženskému orgasmu.

Na jeskyňku se musí opatrně a pomalu

Platí také, že každá žena je originál. Co platí na jednu, může být druhé nepříjemné. Proto se zajímejte o to, co potřebuje, co jí dělá dobře. Možná jste si někde přečetli, že nejcitlivějším místem ženy je klitoris a chystáte se proto zaútočit na něj. Dávejte ale velký pozor. Orální sex je pro mnohé ženy aktem nejvyšší intimity, a proto se s ním musí opatrně. Vylizovat její mušličku s třídenním strništěm na bradě jí nejenom nemusí být příjemné, ale může se stát, že to i poraní její citlivou pokožku. Na útok na jeskyňku byste měli přejít až ve chvíli, kdy budete mít za sebou předehru a bude cítit uvolněná a v pohodě. Potom začněte jemně a nechte se vést jejími reakcemi. Uvidíte, co se bude dít. I pro ženy, které třeba při klasické souloži dosahují orgasmu obtížně, je orální sex bránou do ráje, způsobem, jak se vzrušit. Jde o to, aby vám ji otevřela. Zjistíte potom, že cesta, jak udělat holku, není zase tak složitá.

Pamatujte si, kde je nejcitlivější

Nespoléhejte také na to, že vám hned řekne, co se jí v sexu líbí a co naopak ne. Že vy jste maximálně otevřený, to ještě neznamená, že i partnerka je na tom stejně. Pro některé ženy je problém o sexu mluvit, minimálně zpočátku vztahu. Zkuste ale, zda vám bude vést ruku či naznačovat. Potom si ale musíte pečlivě všímat a dobře si zapamatovat, kde cítíte, že jsou její nejcitlivější místečka a při další akci si jich všímat o to více. Pro zkušeného vnímavého muže je postup, jak udělat holku, hračkou. Žena ocení, jak jste všímavý, jak dobře znáte její tělo a pak už půjde všechno jako po másle. Milostné polohy, které budete spolu praktikovat, pak mohou těžit z vašich znalostí.

No Responses

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: