Home > Jak na sex > Jak zvětšit penis? Známe metodu, která funguje

Jak zvětšit penis? Známe metodu, která funguje

phallosan forte

Spousta mužů touží po tom najít způsob, jak zvětšit svůj pohlavní úd. Přestože se říká, že i malým nástrojem se dá udělat hodně muziky, velkou část mužské populace velikost penisu velmi trápí. I když by to na veřejnosti nepřiznali, hledají cestu, jak svému orgánu pomoci.

Ovšem najít způsob, který by byl účinný, je těžké. Léky a různé zázračné preparáty nepomáhají, cvičení může být někdy i nebezpečné, protože může dojít k prasknutí cévek, natažení svalu atd. Výsledky jsou navíc sporné. Jak na to?

Vytvoření vakua pomáhá

Existuje naštěstí možnost, která je účinná i bezpečná. Nazývá se Phallosan Forte. Jde o ortopedický systém, který prošel lékařskými testy. Dokáže prodloužit délku i obvod penisu a to bezbolestnou metodou. Jak systém funguje? Jednoduchým způsobem. Nejprve na špičku penisu nasadíte pružnou čepičku, která ho obklopí, aby se zabránilo nepohodlí. Následně na ni přiložíte skleněný zvon s upevněným kondomem, který jednoduchým pohybem stáhnete až ke kořeni penisu. Pumpičkou připevněnou ke zvonu vytvoříte vakuum a penis se rovná a natahuje. Ideální je nosit Phallosan Forte v noci.

Klinická studie potvrdila účinky

Účinky Phallosanu Forte přitom potvrzuje i klinická studie prováděná s 36 pacienty po dobu 6 měsíců v roce 2005 na německé Urologické klinice Marcusovy nemocnice ve Frankfurtu nad Mohanem u prof. Dr. Sohna a za dozoru konzultanta kliniky Dr. Hanikela.. Všichni zúčastnění muži dosáhli zvětšení délky i obvodu penisu. Při nošení 9 hodin 6 dnů v týdnu byly výsledky vztyčený/vzpřímený penis 4,9 cm/4,0 cm. Průměrný výsledek v případě 6 hodin 5 dnů v týdnu vztyčený/vzpřímený 3,6 cm/2,9 cm. Úspěch závisí na počtu hodin nošení. Pacienty byli muži s malým penisem, potížemi po operaci prostaty. Například i diabetici, kteří při své nemoci mají s erekcí potíže, hlásili zlepšení erekce a větší požitek z ní. Léčí se také zakřivení penisu. V Německu Phallosan proplácí zdravotní pojišťovna, u nás bohužel ne, i když se dá objednáním přes internet.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: