EroMag.cz » Jak na sex » Jak zvětšit penis? Známe metodu, která funguje

Jak zvětšit penis? Známe metodu, která funguje

Spousta mužů touží po tom najít způsob, jak zvětšit svůj pohlavní úd. Přestože se říká, že i malým nástrojem se dá udělat hodně muziky, velkou část mužské populace velikost penisu velmi trápí. I když by to na veřejnosti nepřiznali, hledají cestu, jak svému orgánu pomoci.

Ovšem najít způsob, který by byl účinný, je těžké. Léky a různé zázračné preparáty nepomáhají, cvičení může být někdy i nebezpečné, protože může dojít k prasknutí cévek, natažení svalu atd. Výsledky jsou navíc sporné. Jak na to?

Vytvoření vakua pomáhá

Existuje naštěstí možnost, která je účinná i bezpečná. Nazývá se Phallosan Forte. Jde o ortopedický systém, který prošel lékařskými testy. Dokáže prodloužit délku i obvod penisu a to bezbolestnou metodou. Jak systém funguje? Jednoduchým způsobem. Nejprve na špičku penisu nasadíte pružnou čepičku, která ho obklopí, aby se zabránilo nepohodlí. Následně na ni přiložíte skleněný zvon s upevněným kondomem, který jednoduchým pohybem stáhnete až ke kořeni penisu. Pumpičkou připevněnou ke zvonu vytvoříte vakuum a penis se rovná a natahuje. Ideální je nosit Phallosan Forte v noci.

Klinická studie potvrdila účinky

Účinky Phallosanu Forte přitom potvrzuje i klinická studie prováděná s 36 pacienty po dobu 6 měsíců v roce 2005 na německé Urologické klinice Marcusovy nemocnice ve Frankfurtu nad Mohanem u prof. Dr. Sohna a za dozoru konzultanta kliniky Dr. Hanikela.. Všichni zúčastnění muži dosáhli zvětšení délky i obvodu penisu. Při nošení 9 hodin 6 dnů v týdnu byly výsledky vztyčený/vzpřímený penis 4,9 cm/4,0 cm. Průměrný výsledek v případě 6 hodin 5 dnů v týdnu vztyčený/vzpřímený 3,6 cm/2,9 cm. Úspěch závisí na počtu hodin nošení. Pacienty byli muži s malým penisem, potížemi po operaci prostaty. Například i diabetici, kteří při své nemoci mají s erekcí potíže, hlásili zlepšení erekce a větší požitek z ní. Léčí se také zakřivení penisu. V Německu Phallosan proplácí zdravotní pojišťovna, u nás bohužel ne, i když se dá objednáním přes internet.

Přidej komentář

Pošlete tento článek e-mailem: