Je lepší lolitka nebo zkušená?

Každý chlap o ní sní: o mladičké lolitce, se kterou by si mohl dělat, co by se mu zlíbilo. Nezkušené mladé děvčátko, plné nejrůznějších představ, zároveň bez zkušeností, ale nabité chtíčem zkusit nové a nepoznané. Ta čistota a nevinnost je krásná a velmi vzrušující. Co víc, pokud je dívenka panna, o to větší hodnotu má (což ve srovnání s pubertou nyní jako zralý muž vnímáte úplně jinak).
Je tak křehká, má se toho hodně co učit. Umí být nemotorná, ale rád jí to prominete, protože se tak snaží… Těžko jí odolat. Můžete jí toho hodně naučit a vzhledem k faktu, že nemá tolik zkušeností a neví, co si pod určitými pojmy představit, můžete na ní vyzkoušet spoustu praktik, které jiná, zkušenější děvčata, odmítají.

Co se jí bude a nebude líbit, to zajisté poznáte, ale ten pocit, že si užíváte s lolitkou, je sám o sobě vzrušující a spoustě mužů stačí k uspokojení už jen ta představa…

Na druhou stranu, když přijde do hry pořádná zkušená dračice kolem třicítky, taky není rozhodně k zahození. Může toho hodně nabídnout. Výhoda je v tom, že jí nemusíte nic učit, ona ví a zná, takže k vrcholu dojdete rychleji a bouřlivěji. Krok za krokem, se vším všudy, vás propašuje do ráje.

Není nic lepšího, než si užít sex s někým, s kým si v tomhle ohledu výborně rozumíte. Bez jakýchkoli okolků na to prostě vlítnete, uděláte to, zatřese se zem a…zase přemýšlíte nad tou roztomilou lolitkou.

Sex s jednou nebo druhou? Každý má své pro a proti. Záleží na tom, co upřednostňujete. Nebo si je dejte obě, i když soustředit se na oba zážitky najednou je poněkud náročné a může pokazit výsledný efekt. Takže asi spíš podle chuti a nálady sáhněte po té oné.

Cudnost a naivita mladinké nezkažené krásky nebo nezkrotná zvrhlá fantazie divoké sexbomby? Čemu dáte přednost vy?

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: