Lascivní žena – do postele nebo na vztah?

Když okolo vás prochází, můžete na ní oči nechat. Hlavou se vám honí spousta neslušných myšlenek a říkáte si, jaké by to bylo dostat takovouhle pěknou babu do postele… a mít ji tam tak každý den!

Krásná, sexy divoška. Kdo by se bránil? Sice není moc do domácnosti, ale ve společnosti ostudu rozhodně neudělá.

Takto jednou přišel můj přítel z práce a povídá: „Ty jo, dneska jsem viděl takovou roštěnku, vypadala jak modelka, na sobě průhledný krajkový šaty těsně pod zadek. Když se krapet nahnula, bylo jí vidět až do žaludku. Takováhle buchta se hodí tak maximálně do postele, na veřejnosti bych se s ní neukázal.“

Je to možné, z průzkumu jednoho nejmenovaného měsíčníku pro muže vyplývá, že každý z nich by rád hodnou, slušnou a hlavně věrnou ženu, která bude zlobit jen s ním… Nedivím se, vidím to naprosto stejně. Co s floutkem, který sice vypadá jako modýlek, ale ohlédne se ne-li ohne každou sukni. V tomto mi dá zapravdu zase mnoho žen.

V této chvíli jde tedy v prvé řadě o to, o co máte zájem vy. Jestli o sexík nebo vztah. Je možné vyzkoušet obojí a přesvědčit se, jestli dotyčná vyhovuje a zkouškou prošla či nikoliv. Je dobré důvěřovat, ale prověřovat. Jak se chová, když zrovna nejste s ní? Co dělá? Ano, je to její soukromí, ale na druhou stranu, o paroží, pod kterým se budete prohýbat, nejspíše nestojíte.

Jistě, existují i výjimky. Ženy krásné, inteligentní, do domácnosti, se zaměřením pro rodinu, avšak nejsou nudné šedé myšky a každý chlap se za nimi otočí a kamarádi na ně pějí jen samou chválu. I takové jsou, nicméně v dnešní náročné, podivně uspěchané době, je jich pomálu a hledají se těžko.

Potom si budete muset rozmyslet, co je pro vás víc, jestli šikovná holčina do života nebo lascivní koketa do postele. Případně si pořídit obě dvě, ale tato varianta je vždy riskantní a to proto, že v případě, kdy to praskne, můžete přijít o jednu, o druhou nebo dokonce o obě, což je nejkrajnější varianta, ale stává se.

I když je pravda, že pro každého zamilovaného chlapa je ta jeho tou nej na celém širém světě…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: