Home > Vztahy a příběhy ze života > Schází se s bývalkou! Jak jsem na to přišla a jak ho potrestat?

Schází se s bývalkou! Jak jsem na to přišla a jak ho potrestat?

Jste spolu už nějakou dobu a právě jste ho načapala. Po kontrole telefonu, mailu a facebooku jste se naprosto ujistila, že se schází se svou bývalou přítelkyní, ba co hůř, něco spolu mají. Co s tím?

Záleží na typu vztahu

Pokud jsou kamarádi, rádi si popovídají, jeden druhému se svěřují, ale na druhou stranu neflirtují, mávněte nad tím rukou. Jeho bývalá přítelkyně pro něj kdysi bývala stejně tak úžasná, jako jste Vy dnes. Pokud spolu nejsou, existuje pravděpodobně nějaký důvod, kvůli kterému nemělo cenu ve vztahu pokračovat. Zůstali proto kamarády – což je v podstatě úplně nejlepší varianta, kterou byste si mohla přát.

Flirtují spolu? Buďte obezřetná! Hrozí riziko, že při sebemenším problému nebo hádce mezi vámi, poběží za ní a vypláče se jí na ramínko (a rozhodně nezůstane jen u toho). Pokud ona o něj stále stojí, či dokonce on o ni, je to varovný signál. Nejlepší by bylo si vše rovnou vyříkat, aby se předešlo nedorozuměním a následným zklamáním. Pokud je mezi nimi něco víc, měla byste to vědět a nedělat ze sebe slepou, hluchou a hlavně hloupou husu.

Co může být nejhorší, je případ, kdy spolu evidentně spí. Ať už příležitostně nebo až moc často, je třeba to vyřešit. Možná mu něco chybí, něco, o čem ví, že u bývalé přítelkyně nalezne.

Může to být podivná erotická praktika, se kterou se bojí svěřit nebo hledá porozumění a že sladké láskyplné řečičky, plné pochopení a soucitu, vygradují až do postelových radovánek, za to on jistě také nemůže…protože to ONA ho svedla.

Takže zvažte pro a proti, pokud uvážíte, že vztah má nadále cenu a budoucnost a stojí za to jej zachovat, určete si pravidla a mantinely, při jejichž překročení nadejde rázné řešení.

Pokud již nedokážete příteli důvěřovat, bude lepší se rozejít. Někdy je to těžké a třeba to i hodně bolí, ale na druhou stranu, kde se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: