Jsem tanečnice, ne šlapka!

Monika je devatenáctiletá opálená blondýnka. Je sexy a chlapům se líbí. Ona sama neříká, že by jí lichotky vadily, ovšem moc dobře ví, že většina mužů jí touží jen dostat do postele. Sama se sebou je poměrně spokojená. Solidně vydělává, do toho studuje vysokou školu a navíc vypadá k světu.

Živí se jako tanečnice, tancuje většinou po diskotékách a night clubech, ale sem tam nějaký ten striptýzek na vesnické zábavě také padne. Je profesionálka a tak ke své profesi také přistupuje. Nějaké úlety, románky a krátká vzletná pobavení jí nic neříkají, přičemž si její okolí myslí pravý opak.

„Pracovat jako tanečnice, to není žádný med!“, říká Monika.

Když s tancováním začínala, bylo jí čerstvých osmnáct. Chtěla se osamostatnit, odstěhovat od rodičů a žít si svůj vlastní život. Nepředpokládala, že by se jí život mohl za jeden rok až tak změnit, ovšem opak byl pravdou.

Nakoukla pod pokličku pražského podsvětí a nočních barů s červenými lucernami. Byla překvapená, jakou pravdu viděla a co vše zažila. Nijak se to nemísilo s jejími dosavadními názory na toto prostředí. Pohybujíc se v tomto světě se jí otevřely nové možnosti, ale zároveň také nový pohled na něj.

Považovala se za umělkyni, ale spousta lidí ji považovala za prostitutku. U rodiny byla odepsaná, někteří přátelé jí však zůstali, avšak opravdu jen pár. Zbytek tvořili pokrytečtí známí a lidé z branže. Věděla, že není dobré věřit každému. Po roční zkušenosti se už spoléhá jen sama na sebe.

Mnoho mužů, ale také zaměstnavatelů, si mysleli, že je lehkých mravů a za drobný poplatek jim splní každé zvrhlé přání. Mýlili se, Monika taková není. Má úroveň a hrdost. Tančí pro radost, ne proto, aby pánové brali její vystoupení jako předkrm před hlavním chodem. Měla své mantinely a za ty nikdy během své roční kariéry nezašla. A ani nehodlá.

Svlékat se u tyče? Dívka ze slušné rodiny?

Rodiče se jí zřekli a vydědili ji. Monika z toho byla v šoku, nedělala přece nic špatného. Neviděla rozdíl v tom, jít v bikinách na pláž nebo v nich tančit na pódiu. Rodiče ano, a dali jí to zásadním způsobem najevo. Dodnes se snaží s nimi obnovit vztahy, ale oni o to nejeví zájem. Je jí to líto, ale jejich rozhodnutí neovlivní. Čas pomůže a snad bude zase dobře, nezbývá jí, než doufat…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: