Noční kluby – kdo jich využívá

Když se zeptáte muže, zda již někdy v minulosti byl v nějakém nočním podniku, s nejvyšší pravděpodobností vám odpoví, že ano, ovšem pokud jste zrovna na místě jeho současné přítelkyně, neopomene dodat, že se byl pouze podívat jako doprovod kamaráda, prostě jen tak na čumendu a pivko. Co je na tom pravdy?

Bohužel, častokrát nic. Tím nechci poukazovat na to, že muži tuto zábavu vyhledávají a jsou to lovci, takže další ulovená kořist do sbírky se hodí, nicméně výjimky existují, sice málo, ale jsou.

Služby společnic si platí jak nezadaní muži, tak zadaní a ženatí. Povětšinou je to z toho důvodu, že se stydí své partnerce svěřit, co mají rádi či co by chtěli vyzkoušet, avšak konzervativní partnerce to nenavrhnou, častokrát se ani letmo nezmíní a pokud ano, setkají se povětšinou s neúspěchem.

Dále dochází též pánové velmi pracovně vytížení, kteří si o pauze na oběd přijdou upustit přetlak a pak pracují do úmoru dál. Manažeři, úředníci, ředitelé… i ti využívají placených služeb, přičemž mají krásné ženy, hodné děti, jsou zajištění a v podstatě spokojení.

Starší pánové, na které už ženy neletí, natož pak mladé holky, taktéž podniky navštěvují. Zde mají jistotu, že si zaplatí a mohou to, co by si jinak nemohli dovolit. Nebo jste se už setkali s tím, jak sedmdesátník na ulici potměšile flirtuje s vnadnou osmnáctkou?

Kapitola sama pro sebe jsou muži, zaměření speciálně na konkrétní sexuální praktiku. V klubu se častokrát nesetkávají s úspěchem a tento nezdar je dovádí buď k šílenství, pokoutnímu experimentování v přítmí domova či ke specializovaným osobám, které se zabývají zrovna tou či onou praktikou a jsou v tom směru profesionálky, takže zákazník je spokojen a slečna též, jelikož po ní většinou nic jiného nechce, krom toho, za čím přišel.

Pak tu také máme různé partičky mužů a hochů, hodně zahraničních turistů, kteří si tímto způsobem trávení volného času zpříjemňují dovolenou či volný víkendový nebo jakýkoli jiný večer.

Za těch několik let jsem již pochopila, co vlastně vězí za tím oním: „Jdeme s klukama na pivo.“
Budiž jim to přáno, často se totiž stává, že na to pivo fakt přijdou a nic víc, než pokukování po holkách, shlédnutí striptýzku a popovídání si s barmankou, za tím nevězí.

Takže ženy, z toho vyplývá, že bychom měly být více otevřené přáním a touhám našich partnerů, abychom eliminovaly fakt, že budou běhat za jinou, která jim to zrovna nabídne. Tím spíš, pokud praktiku neznáme, nezkoušely jsme ji a ve finále by bylo dost pravděpodobné, že by se nám i líbila.

I v případě, že se nám něco zrovna dvakrát nelíbilo, není od věci, sem tam udělat nějaký ten kompromis, protože zrovna sex je něco, za co nám jsou muži ochotni snést modré z nebe, pokud jim občas dopřejeme nějakou tu novou, nevšední radůstku. Sečtěme si to a dojdeme k závěru, že nejen oživíme vztah a dodáme mu novou jiskru, ale také ušetříme a za penízky, které by partner věnoval jiné, může pořídit něco nám… třeba novou erotickou pomůcku, která udělá radost oběma.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: