Sexuální rekordy

Rekordy v sexu jsou oblíbené oddechové čtení, a tak jich pár dopřejeme i Vám, ale pamatujte, ne každý rekord, ať zní sebelépe, je v praxi taková výhra, jak se zdá.

Obsah článku

Nejdelší penis

Penis si jistě někdy změřil každý chlap, ale jako seriozní disciplínu jí zavedla lékařská lobby. Zatím nejdelší zdokumentovaný penis byl naměřen již na začátku minulého století a dle doktora Roberta L. Dickensona měl 34 centimetrů na délku a 16 po obvodu.

Největší vagína

tak tímto rekordem se může pyšnit jistá Anna Swanová, která dokázala porodit dítě jenž mělo obvod hlavičky 48 cm. Pravda, měla k tomu dispozice. Její výška byla 227cm, ale i tak se jedná o úctyhodné číslo. Jestli má někdy platit přirovnání, má jí vjezd jako do bagrovny, máme žhavou kandidátku.

Nejdelší výstřiky

Zde mohou směle soupeřit jak muži, tak i ženy ale přesto muži jsou úspěšnější. Jistý Horst Schulz dokázal své semeno poslat do 6 metrů při rychlosti 69 km v hodině. Ženy se takovýmto výkonem pochlubit nemohou, ale přesto byl zaznamenán výkon o délce tří metrů, což si zaslouží uznání. A pak, že mokrý orgasmus neexistuje!

Největší polykání semene

Nevíme, jak to dokázala a kolik bylo třeba dárců, ale Michelle Monahanová ze Spojených států dokázala spolykat litr semene. Bohužel tento výkon byl nad její síly a následně musel být obsah žaludku vypumpován.

Největší ….

Největší orgie uspořádali Japonci, kdy najednou souložilo na 250 párů. Oproti tomu Lisa Sparxxx evidentně na párový sex moc není, protože za 24 hodin zvládla přes 900 milenců. Chlapy v tomto případě hrají až třetí ligu, nejschopnější z nás Jon Dough dokázal za stejnou dobu obšťastnit pouze 52 dobrovolnic. Naštěstí není jediný, podobně schopný jistě bude muž, jenž si říká Mojžíš, který na masturbačním maratonu v San Franciscu předvedl 31 orgasmů v řadě. I zde nás překonávají ženy, jistá Kitty kat dokázala za pomoci různých pomůcek masturbovat 7 hodin.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: