Masáž prostaty a pomůcky k ní: Posune vás do jiné dimenze sexu

Mužským bodem G se někdy nazývá prostata. Poměrně málo mužů ale dosud ke své škodě vyzkoušelo její masáž. Přitom dokáže přinést velice intenzivní sexuální zážitky. Má navíc doslova léčivé účinky, protože umožní dokonalé uvolnění. V čem ale tkví její přínos a proč by ji měli muži podstoupit? Jaké pomůcky se hodí k jejímu provádění?

Blahodárné uvolnění

Fyzické a psychické uvolnění, které muž během masáže dosáhne, působí doslova blahodárně. Pomáhá také předcházet rakovině prostaty a jejímu zbytnění. V důsledku toho také působí pozitivně při poruchách erekce. Jak vlastně masáž probíhá? Nejprve si popíšeme ruční techniku: Masíruje se hráz, což je místo pod varlaty směřující k análnímu otvoru. Pokračuje se pak přímo masáží skrz anální otvor. Užívá se přitom buď jemný masážní olej, nebo lubrikant, aby došlo ke zvlhčení a dotyky byly příjemné a nikoli bolestivé. Z hygienických důvodů se potom při vnitřní masáží přes anální otvor používá jemná latexová rukavička. Důležité je ale nejprve připravit tělo na masáž a dobře ho uvolnit. Nesmíte začít rychle hrr.

Vibrátory mohou i měnit intenzitu

vibrátor anální masáž prostatyPro masáž prostaty se dají využít různé pomůcky, například měkké tvarované silikonové stimulátory určené speciálně k tomuto účelu. Jedná se velice jemné a měkké masážní strojky s vibrací, které prostatu dokonale uvolní. Delší část se zasouvá do konečníku, kde dokáže prostatu dráždit jak tlakem, tak i vibracemi. Kratší výstupek potom masíruje citlivou oblast nacházející se mezi penisem a šourkem. Jako zdroj se u těchto vibračních pomůcek obvykle používají tužkové baterie. Vibrátory jsou vždy voděodolné a před použitím i po něm se musí umýt. U některých modelů je například dokonce možné regulovat i intenzitu vibrací. Přitom nejsilnější vibrace se vyskytují u motorku, ale díky použitému gelovému silikonovému materiálu se bez potíží přenášejí na oba konce vibrátoru. Podstatné je i to, aby materiál byl tak akorát měkký, aby se neohýbal, ale zároveň šel přitlačit. Musí být hladký a dobře klouzat. Výhodou vibrátorových pomůcek je skutečnost, že si muž může provést automasáž prostaty sám. Vrcholem ale je, když mu partnerka dokáže udělat tento druh masáže sama ručně.

Odhoďte stud, požádejte partnerku a oba si užijte

Spousta mužů má ovšem problém požádat partnerku o masáž prostaty. Bojí se její reakce, odmítnutí. Někdy se také muži domnívají, že tajná touha po masáži prostaty znamená jejich příklon k homosexualitě. To ovšem není pravda. Často také muž neumí přijímat, protože je v sexu obvykle tím, kdo dominuje, určuje rytmus a podobu aktu. Masáž prostaty ho ale staví do role přijímajícího a v tomto směru je nezkušený a nejistý. Tajně ale touží si ji vyzkoušet. Proto je dobré opustit stud a otevřít se. Mluvit o tom s partnerkou. Její reakce také může zdrženlivá ne proto, že by nechtěla vyhovět partnerově prosbě, ale že s masáží nemá zkušenosti a neví si rady. V takovém případě je opravdu odložení studu na místě. Masáž je také potřeba provádět citlivě, a proto se páru vyplatí, když vyhledá pomoc erotické masérky. Partnerka se od ní bude moci učit, jak na to. Pokud pár chce, může také použít jak ruční techniku, tak i vibrátor, bude-li si partnerka chtít odpočinout. Shodně naladění partneři mohou v masáži prostaty objevit novou, dosud netušenou dimenzi sexu.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: