Erotická povídka: Večer s Veronikou

Tato erotická povídka volně navazuje na povídku Veronika z baru.

S Veronikou z baru jsme si krásně zašukali v kuchyni baru kde pracuje a to bylo naše první seznámení, doufal jsem, že nebude poslední. Veronika byla nádherná blondýna, měla dlouhé nohy, kozy číslo 3 a uměla perfektně kouřit. Po sexu v baru mě ráno napsala, že doufá, že to nebyla poslední schůzka, a že si to někdy musíme zopakovat.

Čas plynul hodně rychle a od té osudové noci uběhlo už několik týdnů, i když jsme si sem tam psali, tak jsme stále na sebe neměli čas. Buď jsem byl v práci, nebo jsem zrovna musel k našim, když už jsem měl víkend volný, byla ona v práci, kam se mi za ní moc nechtělo.

Ve středu mi od ní přišla smska, že má víkend volný, a že si mám udělat čas a něco vymyslet. To se mi zrovna hodilo, měl jsem volno, žádné povinnosti tak jsem si hned odepsal, že určitě něco vymyslíme. Napadlo mě hned několik variant – kino, ZOO, bazén nebo večeře někde v restauraci, všechno jsem sepsal a odeslal, její reakce mě trochu překvapila. V pár řádcích napsala, jestli nebude lepší, když se sejdeme u mě doma, pustíme si nějaký film a dáme sklenku vína. Wow, tak takovou reakci jsem nečekal, ale dobrá, proč ne.

Ve čtvrtek mi od ní ještě přišla zpráva, jestli má vzít něco sebou, není potřeba, všechno mám, odpověděl jsem. V pátek v práci jsem přemýšlel co uvařím, jaké víno koupím, jelikož jsem moc nevařil, bal jsem se abych to nepokazil nějakým hnusem. Radši jsem proto po práci zašel do restaurace, objednal Čínu a v obchodě koupil 2 lahve lepšího vína. Když jsem dorazil domů, trochu mě zamrazilo, měl jsem všude hrozný bordel, na stole se válelo několik plechovek od Redbullu, ve dřezu byla hora špinavého nádobí a v obýváku stohy letáků.

Naštěstí jsem měl dostatek času na úklid, všechno jsem poumýval, vytřel podlahu, utřel asi stoletý prach a všechno dal dopucu, aby si neřekla, že jsem čuně. Její příchod se nezadržitelně blížil, dal jsem si rychlou sprchu a ještě cigárko na balkóně. Zvonek, je přesná proletělo mi hlavou.

Když jsem otevřel dveře, opět jsem oněměl. Měla na sobe upnuté rifle, tričko na ramínkách a v ruce láhev vína. Pozval jsem jí dál, její první reakce byla, že jsem uklízet nemusel, zasmál jsem se a řekl, že jsem musel.

Nachystal jsem jídlo, otevřel láhev vína a skoro neustále jí zíral do výstřihu, asi si toho všimla, jelikož se stále prsila, předkláněla a celkově dost na své prsa poutala mou pozornost. Po jídle jsme si sedli do obýváku, a pustili jsem televizi, asi po půl hodince řekla, že by si ráda zakouřila, nabídnul jsem jí tedy cigaretu z mé krabičky, odpověděla, že cigarety nekouří, v tu ránu mě penis opět ztvrdnul jako tehdy v baru.

Než jsem stihnul cokoli říct, už klečela a rozepínala mi kalhoty. Pohodlně jsem se opřel a čekal jsem, co bude, následovalo dlouhé kouření, které bylo ještě lepší než to, co si pamatuji z baru. Doufám, že se neuděláš, řekla a přestala kouřit, nech si to až do postele.

Večer byl perfektní, a měl snad všechno a já už se těšil, až zasunu a udělám se. Za večer mi stihla dvakrát pokouřit, já jsem jí dvakrát vylízal a kolem 11 mi řekla, jestli se nepřesuneme do ložnice, vyhrkl jsem, že souhlasím.

V ložnici jsem si sundal kalhoty a tričko a natěšeně lehl do postele, po chvilce vstoupila Veronika, která asi 10 minut strávila v koupelně, na sobě měla pouze spodní prádlo. Černé tanga, podprsenku, která byla asi o číslo menší a prsa v ní byly až neuvěřitelně napěchované. Penis mi opět ztvrdnul, neměl jsem slov, Veronika tiše lehla ke mně do postele a rukou mi začala přejíždět přes trenýrky, líbat mě a do ucha mi lehounce pošeptala, že by dneska ráda zkusila anál, to mě dostalo.

Sundal jsem jí podprsenku, po chvilce hraní s jejími kozami i tanga, rukou jí začal něžně škádlit rozkrok a druhou rukou hladil prsa. Po chvilce mazlení jsem šáhl do šuplíku pro kondom, nasadil jej a s citem do ní vnikl. Chvilku jsem byl nahoře já, chvilku zase ona, zuby nehty jsem se držel, abych se neudělal a čekal jsem, až přijde na řadu anál. Dočkal jsem se! Veronika byla na všech čtyřech a přede mnou se vyrýsovalo krásné srdíčko – její zadek. Oběma rukama jsem jí pevně chytl za madla lásky a tvrdě přirážel, bylo to perfektní zakončení úžasného večera.

Těsně před vyvrcholením jsem ho vytáhl, sundal kondom a s chutí jsem se jí udělal na záda a zadek, oba jsme po společné sprše usnuli v objetí a až do rána jsem měl na rtech úsměv jako bych zdolal nejvyšší horu světa.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: