Jak si zpestřit milostný život? 5 žhavých tipů

Jste s partnerem už nějaký ten pátek a váš sexuální život začíná upadat do rutiny? Zkuste si sex nějak okořenit. Stačí vám jen fantazie a zdravé sebevědomí. Pokud vás ale nic nenapadá, dám vám pár tipů.

Vydejte se do přírody

Sex na veřejnosti může být opravdu vzrušující. Samozřejmě vás nenabádám, abyste si to rozdali někde v parku na lavičce. Všechno se musí dělat s mírou. Pokud však vyrazíte někam do volné přírody, je to ideální. Je malá pravděpodobnost, že vás někdo načapá a tudíž nebudete nikoho pohoršovat. Přece tu ale nějaká ta pravděpodobnost je, takže se vám do sexuálního vzrušení vmísí i adrenalin. Pro tento účel jsou ideální travnaté plochy na jaře či v létě. Pokud máte nejraději sex v pohodlí vašeho domova, zkuste se třeba přemístit z postele na sedačku nebo do kuchyně či vany.

Svazování

Zkoušeli jste se někdy svázat? Ne? To je ale obrovská škoda. Nemusíte být nutně fanoušci BDSM, protože svazování může být i velice jemná a mírná praktika. Záleží jen na vás. Zkuste svázat svému partnerovi ruce za zády, obkročmo se na něj posadit a provokovat ho a dráždit. Bude zoufalý, protože se vás nemůže dotknout a mnohonásobně se tím umocní jeho chtíč. Můžete hru dotáhnout do konce nebo ho můžete po nějaké době odvázat. Uvidíte tu vášeň, až se vás bude moct konečně dotknout a dělat, co se mu zlíbí. To samé může samozřejmě on udělat vám.

Orální sex trochu jinak

Váš partner miluje orální sex a vy mu ho ráda dopřáváte? To je skvělé. Zkuste ho ale překvapit malou obměnou. Až bude očividné, že se schyluje k sexu, pod nějakou záminkou se vytraťte a přichystejte si zmrzlinu a teplý čaj. Pro intenzivnější zážitek můžete partnerovi zavázat oči šátkem, aby neměl tušení, co na něj chystáte. Chvíli provádějte běžný orální sex a až uvidíte, že je jeho chlouba vztyčená na maximum, překvapte ho! Vezměte si do úst trochu zmrzliny a vložte si HO do úst. Pokračujte, než se zmrzlina zcela roztaví a poté se napijte čaje a přiložte na NĚJ ještě teplá ústa. Pozor, čaj nesmí být příliš horký! Tento postup několikrát opakujte, bude šílet blahem.
Tip: Vyzkoušejte třeba i kostku ledu nebo mentolový bonbon.

Hraní rolí

Buďte na chvíli někým jiným. Můžete si zahrát na sestřičku a pacienta, školačku a učitele, prostitutku a zákazníka…fantazii se meze opravdu nekladou. Je to možnost, jak mít sex s někým novým a přitom nepodvádět svého partnera. Je ale třeba se do role opravdu vžít, jinak si to neužijete.

Masturbace

Říkáte, že sex s partnerem vám stačí a nic víc nepotřebujete? A co takhle masturbovat před ním? Můžete si hrát sama se sebou místo předehry. Partner bude jistě nadšený a velmi vzrušený. Nebo můžete hrát sólo oba dva a vzájemně se pozorovat. Je to příjemná změna a opravdu úžasná předehra.

Existuje samozřejmě mnoho dalších věcí, jak si zpestřit sex. Článek není žádnou příručkou, pouze inspirací. Zkrátka odhoďte stud a uskutečněte své dlouholeté fantazie.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: