Reportáž z erotického festivalu EroFest 2016 + FOTKY

Máme za sebou Erofest 2016 a redakce magazínu Eromag.cz rozhodně nechyběla. Přinášíme vám i pár fotek z akce, abyste mohli přímo z našich stránek nasát tu lascivní atmosféru.

V základu – oproti minule, kde jsme také byli, se změnilo místo. Hotel Diplomat z minula nahradilo Výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech. Čekali jsme tedy větší prostory a ty jsme dostali jen z části. Byla to trochu škoda, protože pro potřeby veletrhu byla k dispozici cca 2/3 část velké haly (že by nebylo tolik vystavovatelů?). Věříme, že by se našlo více vystavujících, kteří by se zde rádi prezentovali.

I tak větší prostor než minule citelně vylepšil dýchatelnost vzduchu (tisíce lidí na jednom místě prostě spotřebuje kopec kyslíku) a tedy i příjemnější celodenní procházení se po výstavišti.

Co jsme si zde užili?

Autogramiády pornohereček (například Isabella Lui, Nicole Vice, Alexis Crystal, Sara Kay, Blanche Bradburry, Paola Mike, Paula Wild, Nikky Dream, Daphne Klyde, Dellai Twins – Evelin a Silvie, Lady Dee, Cynthia Vellons, Inga Devil, Christina Tess, July Sun, Angel Wicky, Tarra White, Kira Thorn, Francys Belle a x dalších), dámské i pánské stripy na pódiu, provokativní taneční show od Hellz Bitches, … Bylo toho rozhodně dost.

Co se nám líbilo?

Zaujal nás stánek firmy Reality Lovers, která nabízí brýle pro virtuální realitu = pro sledování virtuálního porna, které reaguje na pohyb vaší hlavy a je hodně intenzivní co se týče prožitků.

Nechybělo ani mnoho stánků erotických masážních salonů, převážně z Prahé 🙂 MataHari Salon, Erotické masáže Anděl, a několik Tantra salonů. Sličné slečny (dle všeho i samotné masérky v jednotlivých salonech) si dokázaly získat pozornost, takže pár měsíců budou mít rozhodně plné (třeba nejenom) ruce práce s masírováním.

Nepřekvapily nás zde ani knižní novinky (například dost proslulé a kontroverzní Richardovy živé hračky od Kristiny Haidingerové, …). Dost nás bavil stánek Momag.cz a tatérského studia Hell.cz, kde jsme si mohli užít pohled na svázané a notně potetované dívky v podobě živých bondage soch. Za nás jeden z nejlepších vrcholů dne O:)

Podobně nás nadchnula fotografická práce ZlyArt, která ukázala, že i erotické snímky nemusí být prvoplánové a zbytečně kýčovité. Palec nahoru!

Škoda menšího počtu dalších vystavovatelů – více velkých sexshopů by nám nechybělo (z těch velkých byl zde jen Sexíčekshop.cz a Vibrátorek.cz). Z hračkových prodejců nás zaujaly erotické šukací postele Marijon a taburety od Eroticke-postele.cz a taky „houpačky pro velké holky“ od Houpackyprovelkyholky.cz.

Hodnocení

Když to porovnáme oproti minule, zlepšil se prostor, více vystatovatelů, kvitujeme zařazení BDSM scény (kde bychom si užili i více akcí než jednotlivé kusy), už jsme cítili lepší atmosféru i mezi lidmi, … Za cenu 250 Kč to rozhodně stálo, ale příště bychom zvětšovali a zvětšovali prostor – klidně oddělit nákupní zónu od zážitkové, podobně jako na berlínské VENUSu a zapracovat na fetish/BDSM zóně.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: