Šílené úrazy při sexu, aneb nebezpečné postelové radovánky!

Touha po drsnějším milování čas od času přepadne snad úplně každého. Okořenit si tu a tam svůj sexuální život náruživějším sexem rozhodně není na škodu, ba naopak zažene to nudu a stereotyp a do postele vnese dávno ztracenou vášeň a chtíč. Jenže i při sexu je třeba dbát jisté dávce opatrnosti – jedině tak sami sobě či vaší drahé polovičce nezpůsobíte nepříjemnou bolest. Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, jaké by to bylo, jet po noci vášnivého sexu do nemocnice?

Zlomený penis

Fraktura penisu – inu nezní to divně? Ačkoli je známo, že v mužském údu žádná kost není, mnoho mužů si při tomto nepříjemném a velice bolestivém úrazu myslí, že se jim penis zlomil. Ve skutečnosti jde o natržení topořivých těles, která jsou během sexuálního styku hodně namáhána, a proto se není čemu divit, že pod silným nátlakem – a zpravidla ve chvíli, kdy partneři provádí netypické sexuální polohy – prasknou. Zranění je doprovázeno nesnesitelnou bolestí, zmodráním penisu a opuchlostí.

Natržená uzdička

Další typicky mužskou nehodou je natržení uzdičky, což je rovněž velice bolestivé a ve většině případů k tomuto zranění dochází příliš rychlým a drsným uspokojováním rukou – ať už ze strany partnerky či muže samotného. Pokud k takové nehodě dojde, je dobré ránu dezinfikovat a zastavit krvácení.

Vaginismus

A teď z druhého konce – podívejme se společně na ženské nehody, protože ani něžná pohlaví se během sexuálního aktu mnohdy nějakému tomu zranění nevyhnou. Vaginismus – jinak též křečovité stažení poševního svalstva – následně zabrání průniku penisu do pochvy.

Foukání

Slyšeli jste již někdy, že by muž v žádném případě neměl ženě fouknout do pochvy? Ať tak či onak jedná se o nepříjemnou záležitost – pochva je napojena na vejcovody a ty následně na střeva a břicho. Při této nehodě se ženě udělá nevolno a často jsou pak ženy operovány na slepé střevo či žlučník – a přitom úplně zbytečně.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: