Stydíte se při sexu? Je to dost škoda

Jak moc jste v oblasti sexuality stydliví? Zhasínáte, milujete se potmě? Proč? Ze strachu nebo z úplně jiných důvodů?

Proč stud ohledně sexu vlastně vzniká?

Jistou příčinou mohou být mindráky, kterými trpí mnoho z nás a povětšinou utkvívají jako vzpomínky na pubertu, kdy si nás někdo dobíral kvůli vzhledu, případně to mohou být i špatné vzpomínky na předchozí nevydařený milenecký vztah.

Bývalka se zmínila, že je malý/velký/zahnutý/směšný a trauma je na světě. To samé mohou muži prohlásit o nás. Žádné nevzroste sebevědomí, když od svého milého uslyší slova kritiky na svou postavu, povadlá prsa, velké či malé pysky a podobně.

Těmito slovy kritiky by měli šetřit všichni a to většinou i v případě, že je kritika na místě. Buďto se smíříme s drobnými nedostatky našeho protějšku nebo se to bohužel odrazí v našem partnerském životě a to poměrně hodně.

Jak se v sexu více osmělit a otevřít?

A ano, už se nebudeme milovat na veřejných prostranstvích za bílého dne, slunko nebude laskat naše nažhavená těla, nebudeme si užívat každého kousku kůže partnera a pohledu na jeho vzrušení.

Vše se bude odehrávat v přítmí, šeru, kdy je vidět málo nebo skoro nic, protože na světle si traumatizovaný partner nebude jistý tím, že nás skutečně přitahuje a bude se cítit méněcenně a chuť na sex se rychle sníží, případně se promění v sexuální nechuť.

Vzít tato slova zpět není lehké. Spíše než kritizovat slabší stránky bychom měli vychvalovat ty silné.

Pánové, partnerka od vás zajisté ráda uslyší, že tak pěkně pusinkou to umí jenom ona (a že má přespříliš silná stehna si můžete přeci nechat pro sebe).

Dámy se také nebudou posmívat, když muži erekce nepřichází. Prostě a jednoduše přiloží ruku k dílu a pomohou. Je to jednoduché, ale přiznejme si, že v jednoduchosti je síla. Každé slůvko povzbuzení a chvály dokáže i sebevětšího stydlína inspirovat k nečekaným výkonům. Tak nečekejte a chvalte, uvidíte, že budete spokojení!Stydíte se při sexu? Je to dost škoda

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: