Home > Zajímavosti a inspirace > Co koupit holce k Valentýnu

Co koupit holce k Valentýnu

co koupit k valentýnu holce

V minulém článku jsme ukázali holkám co koupit příteli k Valentýnu, teď je čas se podívat taky co je dobré koupit holce. Jsou hned dvě věci, které ženy milují – čokoládu a květiny. Čokoládu, protože je dobrá a květiny protože proto. Z vlastní zkušenosti musím říct, že preferují spíše květiny řezané místo v květináči, i když nevím proč, když ta v květináči vydrží daleko více než pouze pár dní.

Sázka na jistotu

Dvě výše uvedené věci jsou prostě tutovka, kterými potěšíte snad všechny ženy. Čokoláda se dá na Valentýna koupit v různých tvarech, preferoval bych tedy nějakou ve tvaru srdce, aby to bylo „originální“, sehnat druhou věc, tedy květinu taky nebude problém, květinářství se předbíhají v nabídce, proto v každém naleznete širokou škálu a v podstatě stačí, když dojdete, řeknete, že chcete květinu pro přítelkyni k Valentýnu a zvolíte cenu do, třeba 200,-. Takovým dárkem k Valentýnu pro přítelkyni nic nezkazíte a nebude ani příliš drahý.

Když už, tak už

Pokud z nějakého důvodu nechcete dávat čokoládu a květinu, nabízí se několik možných variant. Jednou z nich je třeba společná erotická hra pro dlouhé zimní večery, tohle je dle mého celkem ideální, hru hrají dva, tudíž z toho dárku a investovaných peněz budete mít i něco vy. Výběr erotické hry není takový problém, hry se dají koupit i v normálních hračkářstvích, i když tam nabídka není moc široká. Lepší je se podívat na internet a objednat přímo z něj, je to bez práce, nemusíte chodit po obchodech a všechno koupíte pěkně z domu.

Šperky, je to sice nákladnější dárek, ale zase na druhou stranu je to něco co potěší každou a nemusíte se tedy bát, že se dárek nebude líbit. Výběr šperku je hodně individuální, záleží, jestli preferuje stříbro nebo zlato, případně chirurgickou ocel. Chirurgická ocel je levnější než zlato, vypadá stejně jako stříbro, za mě tedy určitě chirurgickou ocel – tedy pokud na ní není alergická, i to se může stát.

Kino a večeře. Můžete vybrat romantický film, zamluvit stůl v nějaké lepší restauraci kam se po kině vydáte, potom to vše završit procházkou a Valentýn máte zdárně za sebou.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: