Home > Erotické pomůcky > Seriál: Jak vybrat vibrátor

Seriál: Jak vybrat vibrátor

Jak vybrat vibrátor

Vibrátor je skvělý milenec, který na rozdíl od toho skutečného nenechá ženu nikdy na holičkách. Jenže otázkou je, jak vybrat takový, který by uspokojil po všech stránkách. Z pestré nabídky ať už na internetu v eshopu nebo v kamenném sexshopu může jít hlava kolem. Nezkušená žena pak snadno sáhne po něčem, co se nakonec neosvědčí a nebude jí vyhovovat. Na co si tedy dát při koupi pozor, jak vybírat?

Pozor na citlivé sliznice

Ať už žena vybírá sama nebo společně s partnerem, nejdříve by si měla odpovědět na otázku, zda opravdu chce vibrátor, nebo třeba dá přednost dildu, tedy nevibrující variantě milence. Možná totiž zjistí, že vibrace nejsou úplně její gusto.

Pokud má pochybnosti, je lepší sáhnout po dildu. Naprosto zásadní je také otázka materiálu, ze kterého je vibrátor vyroben. Jednoznačně: Nešetřete na materiálu. Omezíte tím případné alergické reakce na naprosté minimum, vlastně se jim úplně vyhnete.

A to je důležité. Žádná žena určitě nechce mít z milostných hrátek otřesný zážitek v podobě podrážděných intimních partií. Pokožka a sliznice jsou totiž v těchto místech velice citlivé a rozhodně se nevyplácí s nimi nějak experimentovat.

Jak vybrat vibrátor

Nejlepším materiálem je lékařský silikon

Odborníci upozorňují, že z hlediska možných alergických reakcí jsou nejbezpečnější a nejvhodnější výrobky ze stoprocentního lékařského silikonu. Jde totiž o materiál používaný v plastické chirurgii. Na dotek je velmi příjemný, žádná vyrážka ani zčervenání pokožky a sliznice nehrozí.

Především je ale zdravotně nezávadný, neutrální z hlediska pachů a také hypoalergenní. Tak eliminujete nekvalitní výrobky z podivných materiálů obvykle asijské provenience z tržnic.

Mohou obsahovat i ftaláty a to už jsou skutečně nemalá zdravotní rizika. Pokud eliminujete levné nedůvěryhodné kousky, zůstane vám ve výběru už jenom kvalita ze špičkového lékařského silikonu.

Nástroj pro co nejpřesnější dráždění

Další otázkou je design. Rozhodně by se neměl podceňovat. Aby si žena ráda hrála, měl by ji vibrátor uspokojit, jak tvarem, tedy designem, tak svojí barvou. Jestliže bude v oblíbené barvě a příjemně uchopitelném tvaru, určitě nebude ležet nepovšimnutý v nočním stolku.

Také je třeba se rozhodnout, zda dát přednost klasickým tvarům, které jsou prostě sázkou na jistotu, nebo zkusit zaexperimentovat a vybrat nějakou žhavou novinku. Existuje třeba vibrátor, který se dá zafixovat tak, aby dosahoval co nejpřesnější dráždění určitého bodu.

Muži, nevybírejte ženě hračku bez předchozí konzultace

Podstatná je také velikost. Vzhledem k ní se moc nedoporučuje, aby pánové vybírali dámě svého života vibrátor bez předchozí konzultace. Obvykle totiž sáhnou po větším a dobře míněná snaha se tak míjí účinkem.

Pokud chtějí ženě hračku vybrat, měli by s ní předem probrat, jakou by chtěla, a nejlépe ji vybrat společně. Jinak se mohou s velikostí zatraceně seknout.

Myslí to dobře, ale výsledek pak neodpovídá jejich snaze. Střední a menší velikosti jsou navíc vhodné i kvůli tomu, že ženě nejde jenom o zavádění hračky do vaginy, ale také o dráždění klitorisu.

Roli hraje pohon, čištění, tvrdost i velikost

Můžete také volit buď nabíjecí, nebo bateriový model. I když jsou k dostání i takové s adaptérem do sítě, baterie jsou v tomhle případě přece jenom bezpečnější.

Investujte i do speciálních čisticích prostředků. Rozhodujte se i tom, zda měkčí nebo tvrdší, příjemnější jsou spíše měkčí. Tvrdší mají silnější vibrace, Někomu ale může vyhovovat právě toto.

Zkrátka proti gustu není dišputát, jak se říká. Záleží i na velikosti, nejčastější a nejpreferovanější u žen je zpravidla 15-20 cm, ovšem do této délky započítáváme i motorek či ovladač.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: