Poprvé v sexshopu, aneb výlet na neprobádané území…

Toužíte po tom mít doma erotickou hračku, ale přes internet si jí nemáte v úmyslu pořizovat, protože se vám nechce, jak se říká, kupovat zajíce v pytli? Ano, z obrázku si můžete udělat představu, ceny na internetu bývají příznivější, ale přece jen by vám bylo milejší vidět hračku na vlastní oči?

V následujícím článku se pokusím rozptýlit některé z obav, které můžete v souvislosti s návštěvou sexshopu mít.

Co kdyby mě tam někdo potkal?

Spousta lidí se bojí toho, že v obchodě potkají někoho známého, nebo vlastně kohokoliv. Nejprve se musíte smířit s jednou věcí. Bude tam prodavač nebo prodavačka. A to zaručeně. Pokud jste tento fakt již přijali a řádně ho zpracovali, pravděpodobně se vydáte na první průzkum pod rouškou noci, těsně před zavírací dobou. V tomto čase je ale v obchodě nejvíce lidí, ať už proto, že stejně jako vy čekali na konejšivý závoj tmy a nebo jen proto, že s ubývajícím dnem v nich vzrostla chuť na sex a experimentování.

Z tohoto důvodu je mnohem lepší se vydat do neznáma dopoledne nebo chvíli po otevření obchodu. Co si budeme povídat – v tuto dobu ani na ulicích není tolik lidí, jak by se mohlo nejdříve zdát, zvláště jedná-li se o pracovní den. A co když potkáte přímo v obchodě šéfa, známého, nebo tu paní od vedle co má tři kočky a protivného manžela? Jste tam přece oba, takže jste na jedné lodi a nemáte si co vyčítat.

Sám, nebo s doprovodem?

Uvažujete o tom, zda se do neznáma vypravit sám nebo s doprovodem? Záleží hlavně na tom, co potřebujete a co očekáváte. Pokud sháníte vtipný dárek na oslavu narozenin pro kamaráda, nemusí být na škodu obklopit se bandou veselých kumpánů. Stejně tak, pokud se chcete napoprvé jen tak porozhlédnout.

Pokud si ale opravdu chcete něco koupit, je mnohem vhodnější jít sám nebo s jedním kamarádem, či kamarádkou, před kterou se nemusíte stydět a témata ohledně sexu a erotiky máte společně již probraná a nejsou pro vás tabu. A pokud se vám náhodou povede natrefit na někoho, kdo v sexshopu už byl, máte z poloviny vyhráno. Ve dvou se to lépe táhne, ale čeho je moc, toho je příliš.

Než se rozhodnete které a kolik lidí s sebou vezmete, zamyslete se nad tím, zda by vám bylo příjemné si v jejich společnosti vybírat intimní zboží. Zamilovat se do tygrovaných kalhotek nebo análního kolíčku v přítomnosti té partičky, se kterou chodíte na pivo totiž nemusí být pro každého zrovna to pravé ořechové.

Potkám tam úchyly?

Jestliže si představujete, že za pultem bude stát prodavačka oblečená ve vysokých lakovaných botách, latexové minisukni, tílku s výstřihem až pod pupík a s bičem v ruce, pravděpodobně budete zklamáni. Většina prodavaček a prodavačů chodí do práce v civilu. Nic příliš lascivního tedy neočekávejte, ať už z důvodů pravidel nastavených zaměstnavatelem, nebo prostě jen proto, že neustálé odmítání návrhů některých neodbytných zákazníků může být dost unavující.

Většina prodavaček si zboží časem okouká a přestává pro ně být tolik vzrušující nebo rozrušující, jako třeba pro vás. Nabízejí ho tedy bez jediného začervenání a s ledovým klidem prodavače elektroniky.

Mixér nebo vibrátor? On už v tom zase takový rozdíl není.

Co se týče ostatních zákazníků, hodně záleží na tom, co považujete za úchylné. Pokud za úchylné považujete třeba latexové oblečení nebo BDSM (bondage, disciplína, sadismus a masochismus), je možné, že se zde s lidmi, kteří se o tyto praktiky zajímají setkáte. Ale nebojte se, když se rozhodnete z obchodu odejít s malým vibračním vajíčkem, odejdete s malým vibračním vajíčkem a nikdo Vám nebude nutit roubík, pouta a bič.

Co když se budu stydět?

Bojíte se, že v okamžiku, kdy projdete dveřmi obchodu s erotickými pomůckami, se vám nahrne krev do tváří a uši dostanou barvu červánků? Že začnete více než sami sebe připomínat přezrálé rajče, připravené k útoku na neoblíbeného politika? Nebojte se. Rozhodně nebudete ani první ani poslední. Stud je člověku přirozený a není potřeba se za něj stydět.

Pokud chcete předejít faux pas, rozhodně se ho nesnažte zamaskovat přihlouplým pohihňáváním nebo přílišným machrováním. Pokud nikdo jiný, prodavač to určitě pozná. Nebojte se přiznat stud sobě a pokud to uznáte za vhodné, tak i slečně nebo pánovi za pultem. Však oni vás neukousnou. (Nebo alespoň nikoho takového neznám).

Tak a teď hurá na průzkum! A pokud to na vás bude i přes to moc? No tak prostě odejděte. Mříže se za vámi nezaklapnou, průchod je volný. Rozhodnutí nechat to na jindy je zcela na vás.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: