Home > Zajímavosti a inspirace > Za sex na pláži můžete dostat až tři roky vězení

Za sex na pláži můžete dostat až tři roky vězení

sex v cizině a jeho úskalí

Prosluněná pláž plná hebkého písku, který vás hřeje do chodidel, když po něm zlehka přeběhnete do vody. Chladivý větřík laská vaše tělo, vábí vás pohled na mořské vlnky hladící břeh. Pokud je někde v dohledu váš pan božský či paní božská, jde o ideální kulisu pro romantické milování.  Jenže tohle milování by vám mohlo nečekaně zhořknout, pokud by se jeho svědkem stal i někdo jiný…

Obsah článku

Nejsou zvědaví ani na naháče v plavkách

Ačkoli je sex na pláži součástí mnoha filmů, pokud si ho chcete vyzkoušet i ve skutečnosti, nejspíš tvrdě narazíte. V naprosté většině zemí je něco podobného nepřípustné. Pomineme teď skutečnost, že milování v písku nemusí být zrovna nic příjemného, protože vám jeho zrnka zalezou úplně všude. Bez deky se proto neobejdete. Ovšem třeba v takové Itálii můžete za milování v přírodě, kam samozřejmě patří i pláž, zaplatit tučnou pokutu. Ostatně nejde jenom o milování. Myslete na to, že Itálie je stále zemí s velkým procentem věřících praktikujících katolíků, je zde také sídlo papeže. Proto ani promenádování po městě v plavkách se tu moc netoleruje, byť byste byli kousek od pláže.

Zaplatíte tučnou pokutu

Chcete-li si se svým milým či milou vychutnat sex v mořských vlnách, najděte si nějakou skutečně odlehlou pláž, nebo se k moři vydejte v noci. Tehdy bude minimální šance, že vás někdo načapá. Případně si raději nechte zajít chuť. V už zmiňované Itálii totiž nemusí jít jen o pokutu, kterou ostatně zaplatíte i v případě, že se budete milovat v zaparkovaném autě a někdo si toho všimne. Pokud ale budete svými intimními dotyky budit pozornost na veřejné pláži, můžete se taky klidně dostat do vězení, a to až na tři roky. Tolerantní nejsou ani v Řecku, které s Itálií sousedí. Tam si většinou vykoledujete pokutu ve výši 300 Euro a navrch vás mohou také poslat do vězení, ovšem tentokrát „jenom“ na dva roky.

Tolerantní nejsou ani v zámoří

Nic podobného vám samozřejmě neprojde ani v muslimských zemích. Turecká policie po vás určitě bude chtít minimálně 200 Euro a pravděpodobně skončíte minimálně půl roku v base. Horší trest vás čeká v Egyptě, kde je délka vězení za tenhle prohřešek stejná jako v katolicky orientované Itálii. I tady můžete za zamřížovanými okny strávit až tři roky. Rakousko sice nemá moře, ale pokud byste si chtěli vychutnat milování na některé z horských pasek v Alpách a někdo by si vás všiml, do chládku můžete jít i na půl roku. Moc si nepomůžete ani v případě, že vyrazíte do zámoří. Ani ve Spojených státech amerických nejsou strážci zákona k intimním projevům na veřejnosti tolerantní. Každý stát má právní normy upravené trochu jinak, ale i tady platí, že za milostné hrátky, jejichž svědkem bude veřejnost, můžete dostat trest od půl roku do tří let.

V Bulharsku vám jenom domluví

Když už hovoříme o cizině, jak jsme na tom u nás v Čechách? Pokud vás policista přistihne při muchlování na veřejnosti, zcela určitě vám domluví, abyste s podobnými aktivitami okamžitě skončili. Navíc vám může uložit blokovou pokutu například ve výši 500 Kč. Do chladné cely vás ovšem naštěstí nepošle. Naopak zemí zaslíbenou, alespoň pokud jde o možnost dát svým vášním průchod i na veřejnosti, je pravděpodobně Bulharsko. Tamější strážníci vám prostě a jednoduše jenom domluví, abyste to už příště nedělali a žádné peníze od vás nejspíš ani nebudou chtít. Než se svou drahou polovičkou někam v létě vyrazíte, je dobré se předem informovat, co je dovoleno. Jinak by se vám to mohlo vymstít jako jednomu páru původem z Estonska v hinduistickém chrámu na ostrově Bali. Místní je potrestali tím, že museli zaplatit očistný rituál v chrámu. Ten stál 20 milionů rupií (v přepočtu asi 40 000 korun). Mladí měli postaráno o nejdražší sex svého života.

Fotografie: freedigitalphotos.net

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: