Jak uspokojit muže

Sexuální uspokojení muže samozřejmě začíná už u režie celé akce. Romantici si potrpí na klidné prostředí třeba u sebe doma navnadění nějakým lahodným afrodiziakem z partnerčiny kuchyně, jiní si naopak nejlépe užijí rychlovku mezi stromy v městském parku. Jakým způsobem partnera nejlépe navnadit a přivést k orgasmu?

Znalost partnerovy touhy je klíčem k úspěchu

V začátcích vztahu bývá sex často gejzírem vášní, ovšem s přibývajícím trváním soužití může být uspokojení muže složitější. Ke slovu přece jenom přibývá určitý stereotyp, vyčerpání. Muž už prostě není nažhavený, sotva uvidí partnerku ve dveřích. Jak uspokojit muže, když už ho partnerka dlouho zná? Právě ve znalosti toho, co partnera nejvíc nadchne, je její devíza. Také by se neměla bát fantazie a nechat se vést intuicí.

Sexy prádélko rozproudí krev

Muži se samozřejmě shodují na tom, že prvním krokem k uspokojení je i příjemný pohled na partnerku. Nemusí samozřejmě vypadat jako filmová hvězda, ale měla by mít charisma, osobitý styl a být upravená. I to, co má na sobě, hraje svoji roli. Seprané bombarďáky, které vypadají jako po babičce, jsou sice pohodlné, ale touhu k uspokojení nevyvolají. Takže dámy by se měly poohlédnout po nějakém sexy prádélku, které jim dokonale padne, a budou se v něm cítit dobře. Rafinovaný striptýz pány dobře nažhaví.

Vyzkoušejte něžné laskání

jak uspokojit muže

Fotografie od imagerymajestic z FreeDigitalPhotos.net

Pro některé ženy, které jsou přesvědčené, že pánská erotika se odehrává hlavně v rozkroku, bude možná překvapivé zjištění, že muži chtějí i laskání a hlazení po celém těle. Prostě taková příjemná předehra, jíž se většinou dožadují hlavně ženy, rozhodně není ztraceným časem ani pro muže. Většina z nich ocení i trochu romantických doteků, nechtějí vlítnout přímo na věc. Prostě penis není všechno. Ženy, věnujte se proto partnerovu tělu jako celku. Zkoušejte prozkoumat jeho různá zákoutí a všímejte si, jak zareaguje. To bude pro vás nápověda, jak vzrušit muže. Ať už se chystáte na klasickou soulož a máte v záloze nejrůznější milostné polohy, nebo dáte tentokrát přednost orální hře, předehra by chybět neměla.

Vsaďte na fantazii

Co muže nejvíce nadchne při orálních radovánkách? Podle jejich vyjádření nejde ani tolik o samotnou techniku, jako spíše o chuť, nadšení a fantazii. Protože když žena přistupuje k felaci prostě proto, že ji k tomu partner nutí, obvykle se to velice rychle pozná. Prozradí ji nudné pohyby sem a tam dělané jenom proto, aby partner byl co nejdřív hotov. Ale když to udělá proto, že partnera miluje a sama najde zalíbení ve způsobech jak vzrušit muže, technika přijde sama. Napoví jí intuice.

Laskejte i okolí

A co je při hledání způsobů, jak uspokojit muže, také důležité? Jednotvárné pohyby hlavou nahoru a dolů rozhodně mužovu rozkoš nepřinesou. Pány uspokojí, když partnerka dokáže do hry aktivně zapojit svůj jazyk a zkusí to s ním nejenom přímo na penisu, ale i v jeho okolí. Může laskat třeba varlata nebo třísla. Fantazii se prostě meze nekladou. Pánové ovšem varují: Pozor na zuby! Penis je velice jemný nástroj s tenkou a extrémně citlivou pokožkou. Kousnutí nejenom, že k vyvrcholení nedovede, ale ještě může muži způsobit nenávratné poškození a dámě přinese definitivní konec. Povolují se jenom lehounké dotyky zuby zabalenými do rtů.

Pomalu, nebo rychle?

Ke hře si lze pomoci rukou, například ve chvíli, kdy se žena potřebuje nadechnout. Ovšem pokud jde o ruce, pánové upozorňují, že méně je více. Když mají ženy dojem, že jde hlavně o to, aby partnera udělaly co nejrychleji, pletou se. Spoustu mužů naopak dovedou k orgasmu spíše pomalejší a táhlé pohyby. Jak poznat, který chlap to má rád rychleji a který naopak pomaleji? Partnerka by měla pozorně sledovat mužovy reakce, podle nich to pozná hned. A když si není úplně jistá, nestydět se a zeptat se, co mu vyhovuje a co má rád.

Heslem je nepřestávat ve hrátkách

Někdo preferuje velmi jemné zacházení spojené s pomalou hrou jazykem, jiný si potrpí i na pevnější stisk. A konečně i poslední připomínka mužů k ženám. Po vyvrcholení nemusí se stimulací přestávat. Pokud budou pokračovat, ale v mnohem pomalejším tempu, zážitek bude pro muže mnohem silnější.

Co dělat při nižší citlivosti?

Existují ovšem i muži, kteří orální stimulací orgasmu nedosáhnou. Tento jev se vyskytuje někdy u mužů, kteří jsou obřezaní. Citlivost jejich penisu je mnohdy menší. V takovém případě samozřejmě přichází na řadu jedině klasická soulož. Stojí za to vyzkoušet různé milostné polohy a zjistit, co bude nejpříjemnější a při čem si muž nejvíce užije.

No Responses

  1. Pingback: Jak uspokojit ženu - EroMag.cz 17. 2. 2016

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: