Home > Erotické pomůcky > Vakuové pumpy: Pomohou zvětšit penis?

Vakuové pumpy: Pomohou zvětšit penis?

vakuové pumpy erotické pomůcky

Vakuová pumpa je erotickou pomůckou, která má pomoci dosáhnout zvětšení penisu. Na jakém principu ale funguje? Není také s jejím užíváním spojeno nějaké úskalí? Nehrozí uživatelům nějaká nebezpečí související s dlouhodobým užíváním? Objasníme všechny otázky a nejasnosti, které vakuové pumpy obestírají.

Obsah článku

Válec a odsávací zařízení

Princip funkce vakuové pumpy je vlastně docela jednoduchý. Skládá se z válce, v němž je vyvinut podtlak, a z odsávacího zařízení. Jak se používá? Mužský pohlavní úd ošetříme lubrikačním krémem a pak na něj nasadíme válec. Poté se buď s pomocí odsávacího balonku, nebo také pistolky případně kleštiček snižuje tlak uvnitř válce. Jednoduše se z něj odsává vzduch. Při tomto procesu se naopak zvyšuje krevní tlak v údu. Následkem toho lépe přitéká krev do tělísek, která mají na starosti ztopoření.

Počkejte, než se dostaví efekt

Ovšem při použití vakuové pumpy je třeba dodržovat přesný postup. Především je nezbytné nasadit válec až úplně ke kořeni penisu. Pumpa musí perfektně těsnit, jinak odsávání nebude mít efekt. Jak docílit dokonalého přilnutí pumpy? Účinně může pomoci vyholit ochlupení kolem kořene penisu. Také se nesmí při odsávání spěchat. Je obvykle dobré počkat alespoň 10–15 minut, než se dostaví kýžený efekt.

Luxusní modely mají kroužky nebo vibrátor

Záleží na vás, kolik peněz také budete chtít do vakuové pumpy investovat. Existují modely v řádu pár set korun i komplikovanější modely vybavené třeba i erekčními kroužky, jež umí penis zaškrtit a udržet tak penis déle ztopořený díky tomu, že v něm zůstane nahromaděná krev. Nebo mohou být vybaveny také vibrátorem pro lepší dosažení vzrušení, mohou mít příslušenství v podobě různých podtlakoměrů atd. Provedení může být v různých tvarech i barvách.

Erektilní dysfunkci vyléčit nemusí

Ačkoli by se mohlo na první pohled zdát, že jde o snadnou a rychlou léčbu erektilních dysfunkcí, ve skutečnosti to tak není. Lékařské výzkumy říkají, že vakuová pumpa coby léčebný prostředek není využitelná zdaleka u všech mužů, kteří s tímto problémem přicházejí. Podle analýz se hodí zhruba u poloviny. Také nelze lékařsky prokázat, že dojde k trvalému zvětšení penisu při pravidelném používání. Při prvním použití byste neměli vyvíjet maximální podtlak. Zaškrcení údu nesmí překročit 30 minut, jinak hrozí jeho poškození.

Vyrábí se i varianty pro ženy

Z výše uvedeného popisu vyplývá, že vakuová pumpa se hodí v případě, že má muž potíže s úspěšným dosažením erekce. Existují ale dokonce i vakuové pumpy určené pro ženy. Jde o stejný princip, tedy dosažení podtlaku, který zajistí silnější prokrvení ženských genitálií. Díky tomu se místa stávají citlivějšími. I v tomto případě je ale nezbytné ošetřit před použitím intimní místa ženy lubrikantem. Nabízejí se různé druhy ženských vakuových pump, například na klitoris, na vagínu, na bradavky. Pokud si vakuové pumpy pořídí oba partneři, mohou tím oživit svůj sexuální život.

Fotografie: freedigitalphotos.net

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: