Home > Jak na sex > Swingers párty: Co vás čeká, když přijdete poprvé?

Swingers párty: Co vás čeká, když přijdete poprvé?

Spousta lidí ve skrytu duše touží navštívit swingers párty. Málokdo ale přistoupí od myšlenek k činům. Co vás vlastně na takové swingers párty čeká? Rozhodně nečekejte žádné orgie. Všechno má svá přísná pravidla, protože všichni chtějí, aby setkání dopadlo na jedničku a nikdo neodcházel obohacen o pohlavní choroby nebo minimálně trapasy a zážitky, které by nebyly zrovna příjemné.

Obsah článku

Samotný muž nemá šanci

Swingers párty je založena na výměně partnerů, nikoli na tom vystřídat co nejvíce partnerek či partnerů za jednu noc, to by měli vzít na vědomí především muži. Z toho vyplývá, že do klubu na swingers párty mohou v prvé řadě páry a případně též samotné ženy. Muži obvykle pořadatele v klubu neošálí ani tím, přivedou-li si placenou partnerku. Pokud se to pozná, a obvykle ano, bude takový muž vyhozen.

Nepleťte si párty se skupinovým sexem

Nepleťte si také swingers párty se skupinovým sexem. Nejedná se o setkání, kdy praktikují sexuální styk všichni se všemi, kdy všichni vystřídají během chvíle spoustu partnerů. Tady jde o něco úplně jiného.  Především se swingers párty musí souhlasit všechny zúčastněné strany, je to otázka důvěry, vzájemné dohody. Musíte být v sobě jasně přesvědčeni, že o tuto zkušenost opravdu stojíte, rozšíří vám v sexu obzory. Pokud si nejste jisti, pochybujete, stydíte se, nebo si myslíte, že by vám to nemuselo být úplně příjemné, raději na to zapomeňte. Majitelé klubu nováčky provedou, takže obvykle rozptýlí jejich stud a pochybnosti.

Podmínkou je kondom a čistota

Jednoznačnou podmínkou je použití kondomu. Samozřejmostí je také čistota. V klubu jsou k dispozici k volnému použití sprchy, dostatek čistých ručníků, masážní lehátky, dostatek kondomů. Také pokojíčky, pokud nechcete svoji výměnnou vášeň stavět úplně všem na oči. Někdo má raději decentní intimitu. Často nechybí ani bazén, ovšem tam se samozřejmě sex nepraktikuje, je to zakázané. Někdy se setkáte třeba se striptýzem, erotickou show, která má účastníky správně naladit a uvolnit. Dostanete občerstvení, můžete si dát na baru nějaký nápoj. Intimitu prostředí dotváří hořící svíčky, hudba.

Nezbytné je respektovat odmítnutí

Účastníci chodí buď úplně nazí, případně se mohou přiodít do prostěradla. Záleží na tom, co se každému líbí, co mu vyhovuje. Není třeba mít žádné komplexy. Každý má jiný vkus. Co se líbí jednomu, nemusí se už líbit druhému. Zcela určitě si každý přijde na své. Platí pravidlo, že můžete kohokoli z účastníků požádat o intimní sblížení. Pokud ale řekne, že ne, je třeba to respektovat, nic si nevynucovat.  V případě, že k něčemu podobnému dojde, výhodou profesionálních swingers klubů je, že se do věci vloží ochranka, která sjedná pořádek. Soukromé swingers párty jsou v tomto ohledu mnohem riskantnější, protože nikdy nevíte, co se může přihodit. Obtížně se hlídají pravidla, vše může skončit nepříjemným zážitkem, když někdo nebude ochoten respektovat odmítnutí toho druhého.

Soukromé večírky jsou riskantní

Večírky ve stylu swingers párty probíhají nejenom večer, někdy se objevují třeba i dopolední setkání. Může zde vzniknout třeba i přátelství na celý život, když si dva páry vzájemně vyhovují. Jasné je, že na swingers párty by se neměli vydávat lidé, pro které je problém, když uvidí svého partnera při sexu s někým jiným. Také pokud máte příliš nízké sebevědomí a příliš se stydíte za své tělo, nebude pro vás swingers párty to pravé. Trocha studu je zpočátku možná na místě, ale jde o to, se postupně uvolnit. Pokud do swingers klubu přijde pár, který spolu chodí, je důležité, aby po tomto zážitku toužili oba. Když to ten druhý dělá jenom kvůli tomu, aby uspokojil svého partnera, tak si může jinak funkční vztah jedině pokazit. Pro toho, kdo je v sexu otevřený ale může jít o zajímavý zážitek.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: