Slovník pojmů ze světa sexu

Jistě si všichni vzpomeneme na školní léta, kdy nám byly do hlavy vtloukány fráze, které nikdy v životě nevyužijeme. S nástupem dospělosti začíná nejkrásnější období života, kdy se můžeme naplno oddávat sexuálním dobrodružstvím a plnit si jeden erotický sen za druhým.

Sexuální terminologii nás ovšem nikdo nikdy nenaučil a jelikož je erotická tématika opravdu obšírná, dokonce i zkušeným matadorům se mnohdy stane, že se v ní ztratí. Pokud chcete vědět o sexu naprosto vše, berte následující fráze jako povinnou výuku, abyste dokázali obstát ve světě dospělých a vyhnuli se trapasům, které by se vám jejich neznalostí mohly přihodit.

Náš slovník erotických pojmů pro vás nemusí být jen doplněním znalostí, ale také inspirací pro věci, které jste ještě nevyzkoušeli. Pokud už za sebou nějaký ten styk máte, jistě jste zjistili, že sex není jen o tom roztáhnout nohy a zasunout, ale okusit zážitky, se kterými objevíte opravdovou podstatu milování. Projděte si naše erotické pojmy a otestujte si své vědomosti, které uplatníte i v praxi.